Watch Dogs: Legion Ertelenme Sebebi Belli Oldu

Fahri Gün 27 Eki 2019 Oyun 444  0

Watch Dogs: Legion oyunu geçtiğimiz günlerde ertelendi. Oyunun ertelenmesinin altında yatan sebep sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.

Watch Dogs serisi ilk duyurulduğundan bu yana büyük bir dikkat çekmeyi başardı. Pek çok oyuncu seri için çıkan oyunları heyecanla oynadı ve şimdi seriye bir oyun daha dahil oluyor. Bu oyun Watch Dogs: Legion olup yakında piyasaya sürülmesi amaçlanıyor.

Çıkışı 2021 yılına sarkabilir

Oyunun çıkış tarihi olarak daha önce 6 Mart 2020 gösterilmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde oyunun erteleneceğine dair bir haber ortaya çıktı ve oyun gerçekten de ertelendi. Oyun için hala kesin bir tarih belli değil ancak yapılan son açıklamalara göre 1 Nisan 2020 ila 31 Mart 2021 tarihleri arasındaki bir dönemde çıkış yapacak. Yani oyun 2020’de de çıkabilir 2021’de de.

Daha fazla detay için ertelendi

Oyunun ertelenmesi pek çok oyuncunun hayal kırıklığına uramasına neden oldu. Oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden , konuya ilişkin bir tweet paylaşıldı. Paylaşılan twitte oyunun geçtiği Londra’yı özenle hazırladıkları, oyuna daha fazla detay ekleyebilmek için ertelemek zorunda kaldıkları ifade edildi.
Etiketler:
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)