Hayalinizdeki Yazı Tipini Ortaya Çıkarabileceğiniz Popüler Font Siteleri

Fahri Gün 26 Eki 2019 İnternet 272  0

Yeni yazımızda birbirinden ilginç font stillerine, kendinize en uygun font modlarını bulabileceğiniz internet araçlarına değiniyoruz. İşte detaylar…


Yazı stilleri aslında kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz oldukça güzel fonksiyonlardır. Özellikle kişisel bir web sayfasına sahip olanlar için veya sanatla alakalı bir makaleyi veyahut farklı bir girdiyi ele alacaklar için son derece faydalı olabilir.
Günümüzde güzel fontlar bulabileceğiniz çok sayıda araç bulunuyor. Yeni yazımızda bu araçlardan bazılarına değiniyoruz.


İşte o araçlar :


Adobe Fonts


Dünya çapında ünlü olan Adobe uygulamasının ücretli ve ücretsiz sürümü bulunan pek çok aracı bulunuyor . Adobe Fonts da bunlara örnek olarak gösterilebilir. Adobe ID hesabınızla hizmet veren Adobe Fonts sitesi ile çalışmalarınızı şekillendirebilir, pek çok kreatif fon elde edebilirsiniz.


Font Squirrel


Fontlar hususunda kendisine has tarza sahip olmasıyla ön plana çıkan Font Squirrel aracı, yüzlerce font tipini ücretsiz olarak kullanmanıza ve indirmenize imkan tanımasıyla dikkat çekiyor. Kaliteli ve farklı fontlar elde edebileceğiniz Font Squirrel, kullanabileceğiniz oldukça güzel bir araç.


1001 Fonts


Bu araç sahip olduğu güncel veri tabanıyla oldukça güzel bir uygulama olup ücretsiz olarak sunduğu pek çok hizmet bulunmaktadır. Gerek kullanımının basit oluşu gerek fonksiyonel oluşu ile kullanabileceğiniz, güzel bir arayüze sahip olan bir araçtır. Bu yüzden listemizde yer verdiğimiz 1001 Fonts’u değerlendirmek üzere aklınızın bir ucuna kazımanızı öneririrz.


Google Fonts


Font ayarlarınızı Google ile uyumlu bir hale getirmek istiyorsanız Google Fonts aracından yararlanabilirsiniz. Bu araç Google uyumlu font seçeneklerini inceleyebileceğiniz oldukça kullanışlı bir hizmet olup özellikle sahip olduğu internet sitesini Google ile randımanlı hale getirmek isteyenler için güzel bir servis.


Fonts Com


Bu adres sahip olduğu güçlü veritabanı kaynağıyla alanında gerçekten oldukça iddialı. Onbinlerce ücretsiz font içerisinden dilediğinizi tercih edebileceğiniz Fonts Com, tüm seçenekleri tek tıklamayla kullanabileceğiniz, kullanışlı bir araç. Aynı zamanda üyelik aşamalarıyla zaman kaybetmemenizi de sağlıyor. E daha ne olsun!


MyFontsFont


Bahsedeceğimiz son araç MyFontsFont olup bu araç özellikle tarz ve uyuma özen göstermesiyle ön plana çıkıyor. Sağladığı etkin seçimlerle de kullanılabilecek kaliteli araçlardan biri olarak listemizde yer alıyor.
Etiketler: ,
Fiber İnternet Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Bigo Live Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Twitter Hesabını Linkedin Hesabına Çevirme Yöntemi
Stalk Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)