Sorunlu S10 Güncellemesi Düzeltilerek Bir Yenisi Daha Yayınlandı

Fahri Gün 01 Haz 2019 Mobil 179  0

Samsung Galaxy S10 ve S10 Plus modelleri için geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yayınlandı fakat güncelleme bazı sorunlara sebebiyet verdi. Şimdi bu sorunları çözmeye yarayan yeni bir güncelleme paylaşıldı.

Akıllı telefon kategorisinde en önemli markalardan biri olan Samsung, Galaxy S10 için yayınlanan sorunlu güncellemeden sonra yoğun bir uğraş vererek yeni bir güncellemeyi yayınlamaya başladı. Yeni güncellemenin temel fonksiyonu sorunlu son S10 güncellemesinin giderilerek telefonun daha kontrollü bir hale gelmesini sağlayabilmek.

Yeni güncellemeyi edinin!

Yayınlanan mayıs ayı güvenlik ekli güncelleme telefonların bir anda kullanılmaz hale gelmesine neden olmuş ve bu yüzden pek çok kullanıcı yoğun tepki göstermişti. Kullanıcılar pek çok hata bildiriminde bulunduktan sonra güncelleme aniden durduruldu ve Samsung sorunu çözüp yeni bir güncellemeye yer verdi.

Güncelleme boyutu 121 MB

Güncellemenin toplam dosya boyutu 121.85 MB olup, Galaxy S10, Galaxy S10e ve Galaxy s10+ akıllı telefonları için yayınlanmış durumda. Güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi öneriyoruz.
Etiketler:
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!
Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)