Instagram Fotoğraflarını Tam Boyutlu Olarak Görüntüleme Yöntemi

Fahri Gün 31 May 2019 İnternet 299  0

Günümüzün önde gelen sosyal medya araçlarından Instagram’da fotoğrafı nasıl tam boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz? Yeni makalemizde bu konuyu mercek altına aldık.


Sosyal medya platformları arasında özellikle fotoğraf paylaşım alanında bir hayli popüler olan Instagram’da fotoğrafları tam boyutlu görüntülemek sanılandan biraz daha meşakatli. Tek tıkla uygulayamıyorsunuz ancak en azından ek uygulama kullanmadan bunu yapabiliyorsunuz.

Adres çubuğundaki bağlantıyı alın


İlk olarak fotoğrafınızı internet tarayıcısı üzerinden açın. Adres çubuğundaki bağlantıyı kopylalayın. Bunu yapmamızdaki sebep uygulama içerisinde bağlantı kopyalanmaması. Bu yüzden tarayıcıdaki adres çubuğuna ihtiyaç duyuyoruz.

Vereceğimiz kodu sonuna ekleyin


Adres çubuğundaki bağlantıyı kopyaladıktan sonra yapılması gereken şey ise bağlantının son kısmına media/?size=l kodunu eklemektir. Böylece bağlantınız yeni bir görünüm kazanacaktır. Bağlantıyı yazıp sayfayı açtığınız zaman Instagram fotoğrafınızı artık tam ekran halinde görüntüleyebilirsiniz.
Böylece tam boyutlu fotoğraf görüntüleme işini kolay yoldan yapmış olduk. Bundan sonra bir fotoğrafı her yeniden tam ekranda görmek istediğinizde yapmanız gereken şey verdiğimiz kodu bağlantınızın sonuna ekleyip çalıştırmak.
Etiketler:
Twitter Hesabını Linkedin Hesabına Çevirme Yöntemi
Stalk Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Reklam Engelleme Uygulamalarının Her Reklamı Engellememesinin Nedenleri
Facebook Üzerindeki Fotoğraf ve Videoları Farklı Platforma Aktarma Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)