Samsung Always on Display İle İlgili Önemli Güncelleme!

Fahri Gün 28 Haz 2018 Mobil 379  0

Teknoloji dünyasının en önemli markalarından biri olan Samsung, merakla beklenen Always on Display güncellemesini yayınladı. Böylece Always on Display çok daha fonksiyonel bir hale geldi.

Akıllı telefonlarda son zamanlarda çok konuşulan teknolojilerden biri olan Always on Display, Samsung tarafında Galaxy S6 ile ortaya çıkmış ve günümüze kadar ulaşmıştı. Bu özellik AMOLED ekran bulunan akıllı telefonlarda önemli bir avantaj olsada hala tam anlamıyla geliştirilemedi ve bu durum pek çok kullanıcıyı rahatsız ediyor.

Samsung, şimdi Always on Display için yayınladığı yeni  bir güncellemeyi kullanıcılarına sundu. Always on Display’de yer alan saat ikonlarının sayısı tam 30’a çıkarıldı ve böylece önemli bir çeşitlilik sağlandı. Yeni pek çok modern ikon daha güncellemeyle beraber kullanıcıyla buluşturuldu.

Ancak güncellemeyi gerçekleştirmeden önce sizi uyarmamız gereken bir durum var: Samsung Always on Display güncellemesi, Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle ve Samsung Experience 9.0 arayüzü ile uyumludur. Dolayısıyla bu sürümlerden daha eski yazılımların bulunduğu akıllı telefonlara yüklemenizi önermiyoruz.

Güncelleme için indireceğiniz yeni sürüm Always on Display dosyalarına ulaşmak için apkmirror adresinden Samsung ClockFace 1.0.04.9 sayfasına girebilirsiniz.

Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler
ZenFone Max Pro M1 Fiyatlarında İndirim Var

Yorum Yapmayı Unutmayın :)