Sadece 70 Dolarlık Kavisli Telefon: Intex INFIE 3

Fahri Gün 13 Tem 2018 Genel 646  0

Akıllı telefon pazarında yoğun bir hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Giriş segment pazara çok ucuz bir telefon modeli ekleniyor. İşte habere ilişkin detaylar…

Son zamanlarda insanların popüler akıllı telefonları tercih etmekten birazcık da olsa vazgeçip farklı tercihler ortaya koymaya başladığını biliyoruz. Artık bir telefona marka olduğu için çok fazla ücret ödemek istemeyenler çok bilinmeyen ancak fiyat performans ürünleri sunan markalara şans vermeye başladı. Intex INFIE 3 telefonu da bu doğrultuda büyük bir ilgiyle karşılanabilir. Çünkü telefonun fiyatı sadece 70 Dolar.

Oldukça uygun bir fiyata sahip olmasına karşın kavisli ekran içeren Intex INFIE 3, 4.9 inç büyüklüğünde 2.5D kavis oranına sahip bir ekranla geliyor. 8 GB dahili depolama alanı içeren model, 1 GB RAM ve 2000 mAh batarya özelliğine sahip. Spreadtrum SC9850 CPU bulunan telefon yazılım tarafında ise Android Go, Android Oreo 8.1 işletim sistemiyle geliyor. Fiyatı sadece 70 Dolar olan bir telefon. Böylece giriş segment için en iddialı Android Go modelleri arasındaki yerini aldı.

Cihaz şu an akıllı telefon pazarının en büyük ikinci pazarı olarak kabul edilen Hindistan’da satışa sunuldu. Global pazarda satılıp satılmayacağı şu an için belli değil.

Etiketler: , ,
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor
Redmi 10s Mor Renk Seçeneğiyle Geliyor
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak

Yorum Yapmayı Unutmayın :)