Destiny 2 İçin Önemli Bir Güncelleme Daha Çıkacak

Fahri Gün 13 Tem 2018 Oyun 484  0

Destiny serisinde işler yolunda gözüküyor. Destiny 2’de çok yakında oyuncular için önemli bir kampanya başlatılacak. İşte etkinlik ile ilgili detaylar…

Sevilen oyun serilerinden Destiny, bir seri olmasını Destiny 2 oyununa borçlu. Destiny 2 geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği hızlı giriş ve devamında elde ettiği başarılarla dikkat çekmişti. Geliştirici ekip şimdi oyun üzerinde önemli değişikliklere giderek popülerliğini korumaya devam etmek istiyor.

Destiny 2 için 17 Temmuz tarihinde yeni bir  güncelleme yayınlanacak. Güncelleme v1.2.3 sürümünü oyuncularla buluşturacak. Bu sürümde birbirinden farklı pek çok nesne ve XP ödülleri oyuncuların kullanımı için dağıtılacak. Güncellemeyle birlikte oyunculara pek çok hediye verilecek. Ödüllere sahip olmak için oyuncuların bazı şeyler yapması gerekecek. Örneğin haritadaki kuleye ulaşmaları ve kuleye çıkış yapmaları gerekmekte.

Oyuncular kuleye ulaştıklarında PvE ve PvP savaşlarında kullanmak üzere pek çok yeni nesneye sahip olacak. V1.2.3 güncellemesi sadece hediye bazında değil diğer bazı özellikler açısından da etkili olacak. Oyunda yer alan pek çok hata bu güncellemeyle giderilerek oyuncuların daha kaliteli bir deneyim yaşayabilmesi sağlanacak. Ödüllerin çoğunu XP’ler oluşturacak. Güncelleme PC Xbox One ve PlayStation 4 platformları için sunulacak.

Etiketler: ,
Evdeyken Oynayabileceğiniz Web Tabanlı Oyunlar
Kodlama Bilgisi Olmadan Kullanabileceğiniz 5 Oyun Yapma Yazılımı
Android Telefonlarda Oynayabileceğiniz Ücretsiz Bağımsız Oyunlar
Hearts of Iron IV Etkileyici Bir İndirim Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)