Destiny 2 İçin Önemli Bir Güncelleme Daha Çıkacak

Fahri Gün 13 Tem 2018 Oyun 540  0

Destiny serisinde işler yolunda gözüküyor. Destiny 2’de çok yakında oyuncular için önemli bir kampanya başlatılacak. İşte etkinlik ile ilgili detaylar…

Sevilen oyun serilerinden Destiny, bir seri olmasını Destiny 2 oyununa borçlu. Destiny 2 geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği hızlı giriş ve devamında elde ettiği başarılarla dikkat çekmişti. Geliştirici ekip şimdi oyun üzerinde önemli değişikliklere giderek popülerliğini korumaya devam etmek istiyor.

Destiny 2 için 17 Temmuz tarihinde yeni bir  güncelleme yayınlanacak. Güncelleme v1.2.3 sürümünü oyuncularla buluşturacak. Bu sürümde birbirinden farklı pek çok nesne ve XP ödülleri oyuncuların kullanımı için dağıtılacak. Güncellemeyle birlikte oyunculara pek çok hediye verilecek. Ödüllere sahip olmak için oyuncuların bazı şeyler yapması gerekecek. Örneğin haritadaki kuleye ulaşmaları ve kuleye çıkış yapmaları gerekmekte.

Oyuncular kuleye ulaştıklarında PvE ve PvP savaşlarında kullanmak üzere pek çok yeni nesneye sahip olacak. V1.2.3 güncellemesi sadece hediye bazında değil diğer bazı özellikler açısından da etkili olacak. Oyunda yer alan pek çok hata bu güncellemeyle giderilerek oyuncuların daha kaliteli bir deneyim yaşayabilmesi sağlanacak. Ödüllerin çoğunu XP’ler oluşturacak. Güncelleme PC Xbox One ve PlayStation 4 platformları için sunulacak.

Etiketler: ,
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)