Rouyu FlexiPai Katlanabilir Telefon Furyasını Başlattı!

Fahri Gün 31 Eki 2018 Mobil 511  0

Rouyu, FlexiPai akıllı telefonu ile katlanabilir akıllı telefon furyasına start verdi. Rouyu, pek çok ünlü şirketten önce akıllı telefonunu tanıttı. 

Akıllı telefon dünyasında uzun bir zamandır katlanabilir akıllı telefonlar konuşuluyor. Rouyu FlexiPai, bu hususta önemli ürünler ortaya koyarak dikkat çekmişti. Rouyu, FlexiPai akıllı telefonu ile katlanabilir cihaz teknolojisinin ilk örneğini sundu. Tanıtımı gerçekleştirilen telefonun nasıl göründüğü ve nasıl özelliklere sahip olduğu ortaya çıktı.

FlexiPai modeli tam 7.8 inç büyüklüğünde ekrana sahip ve böylece dünyanın en büyük ekranlı akıllı telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Katlanabilir yapısı sayesinde dilediğiniz an tüm 7.8 inç ekranını kullanabiliyorsunuz yani tıpkı bir tablet görevi görmeye başlıyor. Katladığınızda ise daha ufak bir ekran olarak kullanıyorsunuz. Cihazda işlemci olarak Snapdragon 8150 yer alıyor. RAM ve depolama alanı özellikleri bakımından da kullanıcıya farklı seçenekler sunuluyor. 6 GB RAM & 8 GB RAM ve 128 GB & 256 GB & 512 GB dahili depolama alanı seçenekleriyle gelen FlexiPai, 1.290 Dolar başlangıç fiyatı ile yarından itibaren resmen raflarda olacak.

Henüz daha pek çok akıllı telefon devinin herhangi bir katlanabilir telefon tanıtımı gerçekleştirmediği göz önüne alınırsa Rouyu markasının çok büyük bir iş başardığı söylenebilir.

Etiketler: ,
Android İşletim Sisteminde Şifre Kaldırma Yöntemi
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)