Agony Unrated Sansürsüz Sürüm Çıkışını Gerçekleştirdi!

Fahri Gün 01 Kas 2018 Oyun 598  0

Agony Unrated, korku oyunu sınıfında değerlendirilen ve çok fazla vahşet unsurunu içerisinde barındıran bir oyun. Bu yüzden de sansürlü bir şekilde piyasaya sürülmüştü. Bu kez de sansürsüz oynamak isteyen yetişkin oyuncular göz önüne alınarak sansürsüz olarak yayınlandı.

İlk piyasaya sürüldüğü zaman bir cehennem oyunu olarak nitelendirilen ve bu konusu ile dikkatleri üzerine çeken Agony, hayal gücü geniş bir ekip tarafından cehennem hayal edilerek tasarlanmış bir oyun. Oyun içerisinde işlediği günahlar nedeniyle cehenneme mahkum edilen ve cehennemden kaçmaya çalışan bir kişiyi yönetiyorsunuz. Dolayısıyla pek çok vahşet ve azapla karşılaşıyorsunuz.

Agony uzun zaman önce piyasaya sürülmüş bir oyun ve kendi çapında önemli bir kitlesi var. Agony Unrated ise çıkan yeni sürümü. Bu sürümün eski oyuna nazaran en büyük farkı sansürsüz olması yani tüm vahşeti ve çıplaklığı gözler önüne sermesi. Aynı zamanda 8 farklı sonu ve hikaye tarafındaki önemli geliştirmeleri de oyuna ekliyor. Agony Unrated yalnızca bununla kalmıyor. Grafik kalitesini de iyileştiriyor ve dolayısıyla oyuncuları daha gerçekçi bir Agony deneyimi bekliyor.

Agony Unrated’in şu an 25.00 TL’den satışa çıkarılmış olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

Etiketler:
Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)