OnePlus 6 Modeline Özel Yeni Güncelleme Çok Konuşulacak

Fahri Gün 03 Kas 2018 Mobil 517  0

OnePlus markasının değerli telefonlarından biri olarak kabul edilen OnePlus 6, özel bir güncelleme alarak daha da değerli bir hale geldi.

OnePlus 6 akıllı telefonu OxygenOS 9.0.2 güncellemesiyle buluştu. Güncelleme pil ömrü hususunda önemli geliştirmeler sunmakta ve güvenlik iyileştirmeleri içermekte.

OnePlus 6, aldığı bu güncellemeyle OnePlus 6T’ye çok benzedi diyebiliriz. Çünkü telefona yepyeni gezinme hareketleri ve geliştirilmiş bir arayüz eklendi. Aynı zamanda optimize edilmiş pil gücü tüketimi sunuldu ve böylece cihazın çok daha uzun süre şarj olmadan dayanması sağlandı. Google Asistan konusunda da güncellemeye gidilirken üçüncü taraf asistan uygulamalarını başlatmak için yeni destek eklendi.

Kamera tarafında da iyileştirmeler sunuldu. Bu iyileştirmeler sonucunda telefon gece modu özelliğine kavuştu ve yüz konturunu geliştirmek için stüdyo aydınlatma fonksiyonları dahil edildi.

Güncellemenin Android güvenlik düzeyini Kasım 2018’e yükselttiğini de ayrıca belirtelim. Bu husus telefonun güvenliği açısından oldukça önemli.

OnePlus 6 modeli için bir güncelleme bildirimi aldıysanız güncellemeyi hemen gerçekleştirerek daha iyi bir OnePlus 6’ya kavuşabilirsiniz. Ancak bildirim almayan kullanıcıların da manuel olarak kontrol sağlayarak güncellemeyi edinmelerini öneririz.

Güncelleme henüz dağıtımda olduğu için cihazınıza henüz ulaşmamışsa normaldir.

 

Etiketler: ,
Telefonun Hayatı Kolaylaştıran Yönleri
Poco X3 GT İçin Güncelleme Çıktı
Tecno Camon 18 Telefonunun Tanıtımı Gerçekleştirildi
Xiaomi 12 Pro performans testinde görüldü

Yorum Yapmayı Unutmayın :)