Türkiye’nin Gururu Warband Steam Platformunda İndirime Girdi

Fahri Gün 04 Kas 2018 Oyun 381  0

Video oyunu dünyasının Türkiye bazında en prestijli ve gurur duyulması gereken serilerinden biri olan Mount Blade’in en değerli oyunu Warband, Steam üzerinde büyük bir indirim aldı.

Mount Blade Warband ilk olarak 31 Mart 2010 tarihinde Steam’de yerini aldı. Oyunun çıkışının üzerinden çok çok uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen hala oyuncuların büyük bir ilgi duyduğu Mount Blade: Warband, kategorisindeki en önemli yapımlardan biri. Türk asıllı oyun firması TaleWords tarafından ortaya konulan Mount Blade: Warband, dünyanın en çok alışveriş yapılan oyun sanal mağazalarından Steam’de indirime girdi.

Mount Blade Warband oyunu, %60 oranında büyük bir indirim aldı ve böylece oyunun yeni fiyatı 11.99 TL oldu. Bu özel oyuna 11.99 TL karşılığında sahip olabilmeniz mümkün. Öte yandan Mount Blade Warband: DLC Collection paketinde de hatrı sayılır bir indirim var. Paket normalde 59.99 TL’den satılmaktaydı. Yüzde 60 indirimle 23.99 TL oldu.

Full Collection paketinde ise Fire and Sword içeriği de bulunuyor. Bu içerikte Osmanlı devletiyle oynamanız mümkün. Ancak Fire and Sword yapımında ateşli silahlar işin içine girdiği için pek çok oyuncu sıcak bakmıyor. Daha çok klasik hali olan Warband oynanıyor.

Yakında TaleWords’un yeni bir Mount Blade oyunu piyasaya sürme ihtimali olduğunu da belirtelim.

Arkadaşlarınızla Beraber Oynayabileceğiniz 10 Mobil Oyun
Birbirinden Güzel 5 Uzay Temalı Video Oyunu
Steam Platformunda 2020’nin En İyi Oyunları Açıklandı
Steam 2020 En Çok Satan Video Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)