Xiaomi Black Shark Helo Stokları Satışa Sunulduğu Gibi Eridi

Fahri Gün 30 Eki 2018 Mobil 180  0

Son zamanlarda özellikle Xiaomi Black Shark serisine büyük bir ilgi var. Xiaomi Black Shark Helo akıllı telefonunun 6 GB ve 8 GB RAM’e sahip olan versiyonu internet ortamından satışa sunuldu ve satışa çıkar çıkmaz stokları sona erdi.

Teknoloji şirketlerinden Xiaomi, akıllı telefon kategorisinde pek çok üst seviye telefonla karşımıza çıkıyor. Black Shark Helo da ilk tanıtıldığından beri sahip olduğu fonksiyonlarla dikkat çekmeşi başarmıştı.

Telefonun aslında RAM seçenekleri olarak üç versiyonu bulunuyor. Bunlar 6 GB, 8 GB ve 10 GB olarak karşımıza çıkıyor. Ancak yalnızca 6 GB ve 8 GB RAM seçenekleriyle internet ortamından satışa çıkarılan telefonun 6 GB RAM’e sahip versiyonu 459 Dolar, 8 GB RAM bulunan modeli ise 502 Dolar fiyat etiketiyle raflarda yer aldı. Telefonlara beklenenin de üzerinde bir ilgi gösterildi ve yalnızca dakikalar içerisinde tüm stokları eridi.

Telefona bu kadar yoğun bir ilginin olması, mobil oyunculuk için özel olarak geliştirilen telefonların ne kadar çok tutulduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Özellikle de Xiaomi fiyat performans dengesini sunan bir marka olduğu için bu konuda avantajlarını iyi değerlendiriyor. Şimdi gözler 10 GB RAM’e sahip sürümün ne zaman satışa sunulacağına çevrildi.

Snapdragon 865 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
Mi 9 Lite Modeli Ülkemizde Satışta
En Fazla İndirilen Mobil Yazılımlar
Android Tarafında Tercih Edilebilecek Akıllı Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)