Realme C11 Akıllı Telefonu Hakkında Dikkat Çeken Sızıntı !

Fahri Gün 24 Haz 2020 Mobil 525  0

Son zamanların yükselen akıllı telefon markalarından Realme bu sefer de C11 akıllı telefon modeli ile karşımıza çıkıyor. İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar…

Akıllı telefon pazarına sıklıkla yeni modeller eklendiğini ve böylece pazarın çeşitlilik kazanmaya devam ettiğini görüyoruz. Realme bu doğrultuda elini çabuk tutan Çin menşeine sahip markalardan biri ve bu zamana kadar dikkat çekici pek çok ürün ortaya koymayı başardı. Bu sefer de Realme C11 akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Helio G35 CPU , 6.5 inç ekran

Bir süredir zaten hakkında bazı sızıntılar bulunan Realme C11 isim olarak Realme tarafından doğrulandı ve cihaz ile ilgili daha fazla detay da internet ortamında kendisini göstermeye başladı. Buna göre üründe su damlası çentikli yapıda 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunacak ve yonga seti olarak Helio G35 kullanacak. 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı içerecek olan akıllı telefonun sahip olduğu ilginç özelliklerden biri ise üç SIM yuvasına sahip olması. Ürün aynı zamanda microSD kart yuvası ile de gelecek yani harici depolama alanı desteği bulunacak.

Çift AI Kamera

Gelen sızıntılar C11 akıllı telefonunda 13 MP ana sensör ve ikinci bir sensör olmak üzere çift arka kameranın bulunacağını gösteriyor. AI çift kamera kurulumu ile güçlü bir performans sunmak isteyen C11’in bir eksikliği ise parmak izi sensörünün bulunmayacak olması gibi gözüküyor. Telefonun tam olarak ne zaman çıkış yapacağı konusu ise şu an belirsizliğini koruyor.
Etiketler: ,
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)