Legends of Ethernal Hem PC Hem Konsollara Geliyor

Fahri Gün 21 Haz 2020 Oyun 436  0

Merakla beklenen Legends of Ethernal oyunu ile ilgili yeni gelişmeler var. Oyun hem PC hem konsollar için çıkış yapacak.

Günümüzde video oyunları konsollara, PC’ye ve akıllı telefonlara geliyor. PC ve konsollar için yeni güncel oyunlar genellikle benzer grafik kalitesiyle güçlü sistemlerde kolay bir şekilde çalıştırılabilecek vaziyette dizayn ediliyor. Bazı oyunlar ise sahip olduğu mütevazi platform grafikleriyle hem PC hem konsol hem de akıllı telefonlar için elverişli olabiliyor.

Legends of Ethernal dört platforma birden gelecek!

Duyurulan yeni Legends of Ethernal oyununun hangi platformlar için çıkış yapacağı belli oldu. Gelen bilgilere göre oyun bu sonbahar ayları içerisinde Xbox One, Nintendo Switch , PlayStation 4 ve PC platformu için çıkış yapacak.

Farklı Bir Macera !

2D grafiklere sahip olan Legends of Ethernal video oyunu aksiyon macera unsurlarını içerisinde barındıracak. Oyun içerisinde eve döndüğü zaman ailesini evde bulamayan ve ailesini aramaya koyulan bir çocuğu yönetiyorsunuz. Hem çaresiz hem de bir şeyler yapma zorunluluğu içerisinde hissettiğiniz oyunda farklı maceralar sizleri bekliyor.
Etiketler:
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !
Hitman 2 Gold Edition İçin Büyük Bir İndirim Uygulandı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)