Pocophone F1 Telefonuna Kararlı Android 10 Sürümü Geldi!

Fahri Gün 03 Şub 2020 Mobil 425  0

Pocophone F1 için Android 10 kararlı sürümü yayınlandı. İşte habere ilişkin ayrıntılar…

Xiaomi şirketinin bu zamana kadar ortaya koyduğu en etkili işlerden biri Poco firması ile sunduğu Pocophone F1 akıllı telefon projesi oldu. Pocophone F1 piyasaya sürüldüğü dönemde çok kısa bir süre içerisinde dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı.

Kararlı Sürüm Aktif!

Xiaomi, bir hayli popüler olan Pocophone F1 için güncelleme yayınlamayı ihmal etmeyerek Android 10 güncellemesini yayınlamıştı ancak bu güncelleme beta olarak sunulmuştu yani tam olarak aktif edilmemişti ve test ediliyordu. Şimdi ise son bilgilere göre güncelleme artık tamamen aktif oldu. Kararlı sürümün dağıtılmaya başlandığı öğrenildi. Bu durumda Pocophone F1 kullanıcısıysanız kısa zamanda bir bildirim alabilirsiniz.

Pocophone F1 Özelliklerini Hatırlayalım:

Cihazda 2.5D kavisli sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 845 işlemci yer almakta ve Adreno 630 GPU kullanmakta. Aynı zamanda üründe 6 GB – 8 GB RAM seçenekleri bulunmakta ve depolama alanı tarafında da 64 GB , 128 GB ve 256 GB seçenekleri sunulmakta. 4000 mAh bataryaya sahip olan telefon hızlı şarj teknolojisini de destekliyor.
Etiketler:
Instagram Sohbet Arka Planını Değiştirme Yöntemi
Threads Uygulamasında Video İndirme İşlemleri
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)