Pocophone F1 Kampanyası Başladı

Fahri Gün 04 Ara 2018 Mobil 302  0

Xiaomi şirketinin değerli telefonlarından biri olan Pocophone F1, Xiaomi resmi internet sayfası aracılığıyla indirim aldı. Xiaomi böylelikle satış rakamlarını daha da arttırmak istiyor. 

Akıllı telefon alanında Xiaomi artık dünyaca bilinen bir marka haline geldi. Bunu sağlayan en önemli artısı kuşkusuz ki fiyat performans konusunda çok başarılı bir politikada olması. Şirket son zamanlarda özellikle Pocophone F1 modeli ile dikkat çekti. Şimdi gerçekleştirilen fiyat indirimi telefonun daha da ilgi odağı haline gelmesini sağlayacak gibi gözüküyor.

Xiaomi Pocophone F1, kendi içerisinde farklı modellere ayrılıyor.  Örneğin 6 GB RAM + 64 GB depolama alanına sahip Pocophone F1, taban fiyatı oluşturuyor. Bu fiyat gerçekleştirilen son indirimler sonrasında 298 Dolara kadar inmiş durumda. Öte yandan 8 GB RAM + 128 GB depolama alanlı sürüm 341 Dolara, 8 GB RAM + 256 GB depolama alanlı sürüm ise 412 Dolara düştü. Pocophone F1, bu indirimlerle birlikte daha da cazip bir hale gelmiş oldu.

Pocophone F1 telefonunun şu an ülkemizde de satışta olduğunun altını çizelim. Satın alınabilecek fiyat performans ürünleri arasında olduğu söylenebilir.

Etiketler:
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)