Pocophone F1 Kampanyası Başladı

Fahri Gün 04 Ara 2018 Mobil 385  0

Xiaomi şirketinin değerli telefonlarından biri olan Pocophone F1, Xiaomi resmi internet sayfası aracılığıyla indirim aldı. Xiaomi böylelikle satış rakamlarını daha da arttırmak istiyor. 

Akıllı telefon alanında Xiaomi artık dünyaca bilinen bir marka haline geldi. Bunu sağlayan en önemli artısı kuşkusuz ki fiyat performans konusunda çok başarılı bir politikada olması. Şirket son zamanlarda özellikle Pocophone F1 modeli ile dikkat çekti. Şimdi gerçekleştirilen fiyat indirimi telefonun daha da ilgi odağı haline gelmesini sağlayacak gibi gözüküyor.

Xiaomi Pocophone F1, kendi içerisinde farklı modellere ayrılıyor.  Örneğin 6 GB RAM + 64 GB depolama alanına sahip Pocophone F1, taban fiyatı oluşturuyor. Bu fiyat gerçekleştirilen son indirimler sonrasında 298 Dolara kadar inmiş durumda. Öte yandan 8 GB RAM + 128 GB depolama alanlı sürüm 341 Dolara, 8 GB RAM + 256 GB depolama alanlı sürüm ise 412 Dolara düştü. Pocophone F1, bu indirimlerle birlikte daha da cazip bir hale gelmiş oldu.

Pocophone F1 telefonunun şu an ülkemizde de satışta olduğunun altını çizelim. Satın alınabilecek fiyat performans ürünleri arasında olduğu söylenebilir.

Etiketler:
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)