Honor 7X Telefonu Hakkında Süpriz Bir Gelişme Yaşandı

Fahri Gün 03 Ara 2018 Mobil 346  0

Huawei şirketinin alt markası olarak faaliyet göstermekte olan Honor, 7X akıllı telefonuna ilişkin yeni bir Android yazılım güncellemesini paylaştı. Bu güncellemenin pek çok önemli özelliği bulunuyor.

Honor markası günden güne daha da popüler bir hale geliyor.  Edinilen son bilgilere göre Honor, Honor 7x için 107 MB dosya büyüklüğüne sahip bir güncelleme yayınladı. Güncelleme  telefonda güvenlik konusunda gelişmeler sunuyor ve çift kameralı telefon fonksiyonu ile ilgili değişiklikler sağlıyor. Honor 7X güncellemesi 107 MB dosya büyüklüğüne sahip olduğu için çok kısa bir süre zarfı içerisinde edinilebiliyor. Akıllı telefonlar için yayınlanan güvenlik güncellemeleri telefonların çok daha iyi bir hale gelmesini sağlamakta. Güncelleme şu an OTA üzerinden dağıtımda olup en kısa sürede kullanmanızı öneririz.

Honor 7x modeli 5.93 inç büyüklüğünde ekrana sahip olup IPC LCD panel içeriyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama kapasitesi yer alan telefonda çift sim kart desteği ve parmak izi okuyucusu bulunuyor. Ürün şu an ülkemizde Honor Türkiye garantili olarak çeşitli mecralarda satılıyor.

 

Etiketler: ,
Android İşletim Sisteminde Şifre Kaldırma Yöntemi
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)