Hellblade Efsanesinin Yeni Bir Sürümü Konsollar İçin Çıkışını Gerçekleştirdi

Fahri Gün 05 Ara 2018 Oyun 498  0

Sahip olduğu atmosferi, diğer oyunlardan farklı mekanikleri ile oldukça beğenilen Hellblade, PlayStation platformu için farklı bir sürümüyle çıkışını gerçekleştirdi. Yeni sürüm oyuncular tarafından satın alınmaya başlandı. 

Bazı video oyunları vardır ki oyuncularda derin izler bırakır. Hellblade de pek çok oyuncunun epey sevdiği, oynarken heyecan duyduğu oyunlardan biri oldu.  Tam ismi Hellblade: Senua’s Sacrifice olan oyun şu ana kadar PC platformunda bir milyondan fazla satarak büyük bir satış başarısı göstermiş oldu. Bir savaşçının gözünden hayatta kalma savaşı verdiğiniz bu oyun, özellikle yenilikçi tarzıyla dikkat çekmişti. Oyunun bu kez de kutulu yeni bir sürümü çıkış yaptı.

Kutulu yeni sürümün ismi Hellblade: Senua’s Sacrifice Retail oldu. Bu sürümü Ninja Theory, resmi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Konsol platformu için üretilen bu yeni sürüm, Retail Edition adı altında kutulu satışlar olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yoğun talep üzerine gerçekleştirilmiş olduğunu, dolayısıyla çok büyük bir ilgi gösterilmesini beklediğimizi söyleyelim.

Retail sürümü ne kadar? 

Hellblade Retail sürümüm PlayStation 4 fiyatı 29.99 Dolar olarak açıklandı. Yeni sürümün pazarda nasıl bir varlık göstereceği büyük merak konusu.

Etiketler:
The Witcher 3 Oynamayan Kalmasın! Sadece 15 TL Oldu!
LoL Maç Geçmişi İzleme Yöntemi
Repack Tanımı Hakkında Bilgiler
Battlefield 1 İçin Büyük Çaplı Yeni İndirim !

Yorum Yapmayı Unutmayın :)