Xiaomi Mi A1 İçin Pie Kapalı Beta Güncellemesi Yayınlandı

Fahri Gün 06 Ara 2018 Mobil 171  0

Akıllı telefon dünyasının önde gelen markalarından Xiaomi, Mi A1 telefonu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Google ve Xiaomi projesi kapsamında Android One işletim sistemiyle sunulan Mi A1 için kapalı beta güncellemesi gelmiş gözüküyor.

Akıllı telefonlar için yayınlanan güncellemeler kararlı sürüm olarak sunulmadan önce açık ve kapalı testlere alınıyor. Bu testlerde bir sorunla karşılaşılmaması halinde kararlı sürüm de paylaşılıyor. Mi A1 akıllı telefonu için de yine aynı durum söz konusu. Xiaomi’nin popüler telefonlarından biri olan Mi A1’in önce Android One için Pie güncellemesini kapalı beta olarak almaya başladığı, daha sonra da kararlı sürüm şeklinde yayınlanacağı ortaya çıktı.

Güncellemenin temel fonksiyonu telefonu daha stabil ve yenilikçi bir hale getirmesi. Uyarlanabilir parlaklık ve pil ayarları hususunda da önemli detaylar içeren güncelleme, buna ek olarak yer gezinme hareketleriyle fonksiyonel bir kullanım deneyimi vaadediyor. Güncelleme FM Radyo özelliğini de yine kullanıcılarla buluşturuyor.

Mi A1 için kararlı Pie sürümünün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil ancak çok zaman almadan yayınlanması bekleniyor. Bu konuda bir gelişmeye ulaşırsak yine aktarmaya çalışacağız.

Etiketler: ,
Oppo Türkiye Pazarında Başarılı Oldu
Huawei Nova 4 Artık Çok Daha Ucuz
Telefonda Donanımsal Bir Sorun Bulunup Bulunmadığını Test Etme
Galaxy A50 Detaylı İnceleme

Yorum Yapmayı Unutmayın :)