Pek Çok Huawei Telefonuna EMUI 8.0 Yazılım Güncellemesi Gelmeye Başladı

Fahri Gün 28 Tem 2018 Mobil 635  0

Akıllı telefon dünyasının önemli temsilcilerinden biri haline gelen Huawei, telefonlarında artık EMUI 8.0 arayüzü kullanıyor. EMUI 8.0 sürümüne güncellenmeyen pek çok telefon için de artık güncelleme çıkıyor.

Günümüzde pek çok telefon devi bir iki yıl önce piyasaya sürdüğü telefonlar için yükseltme yayınlamazken Huawei giriş segment pek çok model için bile güncelleme sunmaya devam ediyor. Onlarca telefona Oreo güncellemesi getiren Huawei, şimdi de EMUI 8.0 yazılım güncellemesinin son rötuşlarını atıyor. 2015 yılında piyasaya sürülen telefonlar bile EMUI 8.0 güncellemesi alacak.

Mate 8 modeli, 2015 yılında piyasaya sürülmüş olup artık Huawei tarafından telefon için yeni bir güncelleme sunulma zorunluluğu bulunmuyor. Ancak şirket buna rağmen Mate 8 için yeni bir EMUI 8.0 güncellemesi yapacağının sözünü vermişti ve güncellemeyi gerçekleştirmeye başladı. Aynı şekilde bir başka eski model olan Honor Note 8 telefonu için de güncelleme paylaşıldı. Honor Note 8 de 2016 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirmişti.

Güncelleme alan daha pek çok telefon var: Huawei P9, Huawei P9 Plus, Honor 8, Honor 6X, Mate 9 serisi, Honor 9, Honor V9, Nova serisi, Honor 7X telefonları için güncellemeler var. Eğer bu telefonlara sahipseniz güncelleme ile ilgili bir bildirim almanız gerekiyor. Bildirim gelmediyse manuel olarak kontrol etmenizi öneririz.

Etiketler: , ,
Zoom Toplantılarını Kaydetme Yöntemi
Realme 7i İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Yayınlandı
Galaxy J7 Android Güncellemesi Çıktı
Honor Play 5 Lansman Tarihi Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)