2018 En İyi Oyuncu Fareleri Listesi

Fahri Gün 27 Tem 2018 Bilgisayar 819  0

Bilgisayar donanımları hususunda yeni bir listeyle daha karşınızdayız. Oyuncu ekipmanları arasından en iyilerini sizler için derlemeye devam ediyoruz. Bu kez de 2018 yılının en iyi oyuncu farelerini sizlere taktim edeceğiz.

Sürekli birbirinden güzel yeni oyuncu ekipmanlarıyla karşılaşıyoruz. Kaliteli oyuncu fareleri oyunlarda daha avantajlı olmanızı sağlıyor. Verdiğiniz komutu çok daha çabuk bir şekilde bilgisayara ulaştırıyor. Konfor açısından son derece kaliteli oluyorlar ve üzerlerinde yer alan pek çok farklı fonksiyona sahip tuşlar ile deneyiminizi en iyi seviyeye çıkarıyorlar.

Logitech G203 Prodigy

Fiyatı: 26 Dolar

Sahip olduğu kaliteli yapısıyla dikkat çeken Logitech G203 Prodigy oyuncu faresi, bilindik Logitech tasarım çerçevesinde yoluna devam eden ürünlerden. 8.000 DPI desteği, titreşim özelliği, hızlanma yeteneği ve sağlamlığı ile en beğenilen fareler arasında yer alıyor.

 

Steelseries Sensei 310

Fiyatı: 50 Dolar

Gerek tasırım gerek özellikleriyle kalitesini ortaya koyan bir başka ürün olan Steelseries Sensei 310, uzun tasarım yapısıyla dikkat çekiyor. Ürün kaliteli sensörü ile en iyi oyuncu farelerinden biri olarak satılıyor.

Logitech G502

Fiyatı: 50 Dolar

121 Gram ağırlığa sahip olan Logitech G502, farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Cihazda 12.000 DP sensör bulunuyor. Avuç içine tam olarak oturması için özel olarak dizayn edilen Logitech G502, hızlı bir sensör isteyenlerin seveceği ürünlerden biri.

Razer Deathadder Elite

Fiyatı: 50 Dolar

Tam 16.000 DPI sensörü bulunan Razer Deathhadder Elite, PMW-3366 sensörler kullanıyor. Elinizi çok hızlı bir şekilde takip edebilen ürün, tam bir oyun canavarı olarak nitelendiriyor. Razer bu ürünün oyuncu ne kadar hızlı olursa olsun onun gerisinde kalmayacağını iddia ediyor. Oyuncular açısından da gerek tasarım ve kullanım kolaylığı gerekse hızıyla en iyi oyuncu farelerinden biri olarak gösteriliyor.

Razer Naga Trinity

Fiyatı: 50 Dolar

Tam bir MMOS canavarı olan Razer Naga Trinity oyuncu faresi, Selefi Naga Hex ile epey benzer bir tasarıma sahip. Uzun ve büyük gövdesiyle dikkat çeken fare, diğer Razer ürünlerine göre biraz daha ağır bir kullanım içeriyor. Üzerinde bulunan bolca tuş ile büyük bir çeşitlilik, özelleştirme imkanı sunan Razer Naga Trinity, en iyi oyuncu farelerinden biri olarak ilstemizde yer alıyor.

Windows Bilgisayarın Kapanmasını İptal Etme Yöntemi
Türkiye’de Yazılımcılar İşe Girerken Bunlara Dikkat Ediyor
RedmiBook 15 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belirlendi
Termal Macun Sürerken Yapılan Hatalar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)