Oppo F7 ColorOS Güncellemesi Aldı

Fahri Gün 27 Haz 2020 Mobil 434  0

Oppo F7 akıllı telefonu için bir süredir beklenen güncelleme çıkışını gerçekleştirdi. İşte konuya ilişkin tüm ayrıntılar…

Akıllı telefon kategorisinde ünlü markalardan biri haline gelen Oppo, telefonları yazılımsal tarafta da yalnız bırakmayarak farkını göstermeye çalışıyor. Oppo şirketi bu kez F7 akıllı telefonu için kararlı bir güncelleme yayınladı.

ColorOS 7 Yayınlandı

Bir süredir beklenen ColorOS 7 güncellemesi F7 akıllı telefonunda aktif hale geldi. Kararlı sürüm dağıtılmaya başlandı ve böylece F7 sahipleri telefonlarında ColorOS 7 deneyimi yaşamaya başladılar.Gerçekleştirilen güncelleme Hindistan’dan dağıtıma başlandı ve pek çok Afrika ülkesi de dahil aktif hale geldi. Güncellemenin beta sürümünü kullanan kullanıcılar da sorunsuz bir şekilde kararlı sürüme güncelleyerek ColorOS 7 deneyimini tam olarak yaşayabilir.

Güvenlik yamasını da barındırıyor

Paylaşılan yeni ColroOS 7 güncellemesinin içerisinde Haziran ayı Android güvenlik yaması da bulunuyor. Böylece telefon Android işletim sisteminin en güvenli sürümüne yükseltiliyor. Güncellemeyle birlikte yeni bir kenarlıksız tasarım, optimize edilen arayüz, statik duvar kağıdı, geliştirilmiş kamera kullanıcı arayüzü imkanı da kullanıcıya sunuluyor. Aynı zamanda karanlık mod özelliği de dahil edilen fonksiyonlar arasında yer alıyor.
Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)