OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu

Fahri Gün 23 Oca 2021 Mobil 417  0

OnePlus markasının üzerinde çalıştığı yeni OnePlus 9 serisine ilişkin gelişmeler yaşanıyor. Bu doğrultuda OnePlus 9 ve 9 Pro modellerinin özellikleri belli oldu.

Teknoloji markalarından OnePlus çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşmakta olan OnePlus 9 ailesi ile ilgili olarak gelen son raporlara göre seri OnePlus 9, OnePlus 9 Pro ve OnePlus 9 Lite olmak üzere üç farklı akıllı telefona sahip olacak. Gelen yeni bilgiler OnePlus 9 ve 9 Pro telefonunda yer alan bazı özellikleri ortaya çıkardı.

OnePlus 9

OnePlus 9 akıllı telefonu 6.55 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde 120 Hz kapasiteli ekrana sahip olacak. Ürün düz bir ekran yapısı ile gelecek. Cihazda 4500 mAh batarya yer alacak. Yonga seti olarak ise Snapdragon 888 bulunacak. Bu bağlamda OnePlus 9 modelinin genel hatlarıyla güçlü bir model olduğunu ve OnePlus 9 serisinin başlangıç modeli olduğunu belirtebiliriz.

OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro modeli OnePlus 9 ile aynı işlemciyi kullansada ekranı 6.78 inç büyüklüğünde olacak ve Quad HD+ çözünürlük sunacak. Aynı zamanda 120 Hz ekran tazeleme hızı bulunan model OnePlus 9 modeli gibi düz ekran değil de kavisli bir ekran tasarımı ile gelecek. Bu bağlamda kavisli telefon seven kullanıcılara hitap edecek. Her iki telefonun da hızlı şarj desteğine sahip olacağını belirtelim. OnePlus 9 Lite özellikleri ile ilgili olarak ise şu an için net bir bilgi bulunmuyor.
Etiketler: ,
WhatsApp Sohbet Kilitleme Rehberi
Hoparlör Temizliği Yapma Rehberi
iPhone Ekran Mesafesi Özelliğinin Aktifleştirilmesi Rehberi
Ödemeli Arama Yapma Rehberi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)