OnePlus 5 Yeni Renk Seçeneği Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 04 Ağu 2017 Mobil 830  0

iPhone 7 Plus modelinin birebir ikizi olarak değerlendirilen OnePlus 5 akıllı telefonları çıkış yaptığı andan beridir konuşulmaya devam ediyor. Telefonların bu kadar çok konuşulmasının nedeni bir yandan yüksek teknik özellikleri bir yandan iPhone 7 Plus modeline benzerliği bir yandan da yaşadığı sorunlar. Tüm bunlarla beraber bir türlü gündemden düşmek bilmeyen akıllı telefonların, son olarak Oxygen güncellemesi yayınlanmıştı. Kısa süre içerisinde amiral gemisi modelleri içerisinde gündem olmayı başaran serilerden biri olan OnePlus 5 akıllı telefonlarının şimdi ise yeni renk seçeneği gündemde.

OnePlus 5 Yeni Renk Seçeneği Belli Mi?

Daha önce doğrudan markanın internet sitesi üzerinden yeni bir renk seçeneğinin geleceğini gösteren ipuçları paylaşılmıştı. Doğrudan marka tarafından paylaşılan görsellerle beraber yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıldığı belirtilmişti. Daha doğrusu bu modelin yeni yüzü üzerinde çalışmalar yapıldığı belirtilmişti. Sadece renk değişikliği m yapılacak yoksa tasarımsal değişikliklerde mi yapılacak derken sonunda haber geldi. Ortaya çıkan yeni kodlara göre OnePlus 5 akıllı telefonlarının sadece yeni renk seçeneği alacağı belirtildi.

OnePlus 5

Üstelik hazırlanan internet sitesinin kodlarına bakıldığında her ne kadar marka doğrudan açıklamamış olsa da yeni renk seçeneğinin hangisi olacağı da görülüyor. Buna göre paylaşılan kodlarda yeni modelin altın renginde olacağı görülüyor. Henüz altın renginin nasıl bir tonu olacak ya da ne şekilde sunulacağı konusunda bilgimiz yok.

Sadece siyah ve gri seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkan OnePlus 5 serisi için altın renginin gelmesinin ise epey bir etkili olacağı konuşuluyor. Satışlarının yükselmesi beklenen ve altın renginin seçiminin bir hayli fazla yapılacağı düşünülen akıllı telefonları yeni renk seçeneğinin ise ne zaman açıklanacağını göreceğiz. Şu an için resmi altın rengi duyurusu yapılmadığı için OnePlus 5 yeni renk seçeneği satışa çıkmadı.

Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)