Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı

Fahri Gün 06 Ara 2019 Mobil 127  0

Günümüzün önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Nokia, Android 10 güncellemeleri hususunda elini çabuk tutuyor.

Akıllı telefonların donanımsal özellikleri kuşkusuz ki oldukça önemli ancak yazılım tarafında desteklenmedikleri zaman önemli sorunlar oluşabiliyor.HMD Global çatısı altındaki ünlü akıllı telefon üreticisi Nokia, Android 10 güncellemelerini Ekim ayında başlatmıştı. bu kapsamda pek çok telefon için güncellemelere yer veren Nokia, bu kez de dünyanın ilk beş arka kameralı akıllı telefonu Nokia 9 PureView için Android 10 güncellemesini sundu.

Android 10’a Güncellenecek Olan Nokia Modelleri

Nokia pek çok telefona daha Android 10 sürümünü kazandıracak. Adeta vites yükselten Nokia’nın yakın zamanda Android 10 yayınlaması beklenen modeller arasında Nokia 7.1,Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 Plus, Nokia 2.2, Nokia 3.1 Plus , Nokia 3.2, Nokia 4.2, Nokia 1 Plus, Nokia 5.1 Plus, Nokia 8 Sirocco, Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 5.1 ve Nokia 1 cihazları bulunuyor.

Karanlık mod, akıllı yanıt!

Nokia, Android 10 güncellemeleriyle beraber karanlık mod, akıllı yanıt gibi özellikleri de sunmuş olacak. Elbette güvenlik güncellemeleri de yine yayınlanacak olan ana güncellemelere eşlik edecek.
Etiketler:
iPhone 12 Serisinde Sık Karşılaşılan Sorunlar
Galaxy M51 One UI Güncellemesi Ülkemizde Aktif Oldu
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)