Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı

Fahri Gün 06 Ara 2019 Mobil 155  0

Günümüzün önde gelen akıllı telefon üreticilerinden biri olan Nokia, Android 10 güncellemeleri hususunda elini çabuk tutuyor.

Akıllı telefonların donanımsal özellikleri kuşkusuz ki oldukça önemli ancak yazılım tarafında desteklenmedikleri zaman önemli sorunlar oluşabiliyor.HMD Global çatısı altındaki ünlü akıllı telefon üreticisi Nokia, Android 10 güncellemelerini Ekim ayında başlatmıştı. bu kapsamda pek çok telefon için güncellemelere yer veren Nokia, bu kez de dünyanın ilk beş arka kameralı akıllı telefonu Nokia 9 PureView için Android 10 güncellemesini sundu.

Android 10’a Güncellenecek Olan Nokia Modelleri

Nokia pek çok telefona daha Android 10 sürümünü kazandıracak. Adeta vites yükselten Nokia’nın yakın zamanda Android 10 yayınlaması beklenen modeller arasında Nokia 7.1,Nokia 6.1, Nokia 6.1 Plus, Nokia 7 Plus, Nokia 2.2, Nokia 3.1 Plus , Nokia 3.2, Nokia 4.2, Nokia 1 Plus, Nokia 5.1 Plus, Nokia 8 Sirocco, Nokia 2.1, Nokia 3.1, Nokia 5.1 ve Nokia 1 cihazları bulunuyor.

Karanlık mod, akıllı yanıt!

Nokia, Android 10 güncellemeleriyle beraber karanlık mod, akıllı yanıt gibi özellikleri de sunmuş olacak. Elbette güvenlik güncellemeleri de yine yayınlanacak olan ana güncellemelere eşlik edecek.
Etiketler:
Galaxy Z Fold 2 için yeni One UI güncellemesi çıktı!
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!

Yorum Yapmayı Unutmayın :)