Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı

Fahri Gün 05 Ara 2019 Oyun 420  0

Keskin nişancılık üzerine kurulu video oyunları günümüzde oldukça az. Sniper Ghost Warrior 3 bu konuda dikkat çeken oyunlardan biri ve şimdi Steam üzerinde önemli bir indirim aldı.

Günümüzde keskin nişancılık oyunları hususunda en ünlü olan iki seri bulunuyor. Bunlardan biri Sniper Elite, biri de şimdi haberini yaptığımız Sniper Ghost Warrior.

16,50 TL’ye düştü

Sniper Ghost Warrior için çıkan son oyun Sniper Ghost Warrior 3 oldu. Söz konusu oyun Steam platformu üzerinde şimdi büyük bir indirim aldı. Gerçekleştirilen %67 oranındaki dev indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 16,50 TL oldu. Böylece oyunu normalde olduğundan çok daha uygun bir rakamdan alabilirsiniz. Üstelik bu fiyat Season Pass sürümü için geçerli.

Season Pass içeriği

Season Pass paketi, oyun için çıkacak olan tüm DLC’leri almayı taahüt eder. Dolayısıyla bu paketi satın aldığınız zaman oyun için çıkacak olan diğer içerikleri de almış olursunuz. Bir DLC çıktığında ekstra bir para ödemeniz gerekmez.Kampanyanın adresi Steam olup Sniper Ghost Warrior 3 yapımının resmi Steam sayfasını açarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Lost Records : Bloom And Rage Duyurusu Gerçekleştirildi
Oyunlarda Erken Erişim Versiyonu Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Oyun Kumandaları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Rainbow Six Siege, Steam’de Büyük Bir İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)