Nokia 8

Nokia 8 İçin Yeni Bir Görsel Daha Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 30 Tem 2017 Mobil 849  0

Akıllı telefonlar için markaların amiral gemisi savaşı devam ediyor. Son birkaç yıldır bu konuda çok daha kapsamlı çalışmalar yapıldığını görüyoruz. Samsung, Apple, Huawei gibi markaların dışında amiral gemisi modelleriyle sektöre dahil olmaya başlayan ve yarışa giren birçok markada ortaya çıkıyor. Bu markalar içerisinde belki de en ilginç olanıysa Nokia. Uzunca bir aradan sonra geri dönüş yapan ve yeniden Android pazarına giren Nokia, bir bir yeni seri akıllı telefonlarını da satışa çıkarmaya başladı. Markanın diğer markalara cevap niteliği taşıyacak olan akıllı telefonlarının ise amiral gemisi serisi Nokia 8 olması bekleniyor. Şimdiye kadar yayınlanmış en başarılı Nokia modeli olması beklenen Nokia 8 akıllı telefonlarının detayları da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Nokia 8 Görselleri Artmaya Başladı

Kısa bir süre önce Nokia 8 akıllı telefonlarının birçok detayının paylaşıldığı yeni görselleri gördük. Teknoloji devi tarafından paylaşımlara bir doğrulama gelmemiş olsa da Snapdragon 835 serisi işlemciler, 4 veya 6 GB RAM bellek miktarı gibi amiral gemisinin aranan özelliklerine sahip olacağı düşünülen akıllı telefonların şimdiyse çalışır halde görüntüleri ortaya çıktı. Nokia 8 akıllı telefonlarının tasarımlarını ortaya koyduğu gibi telefonların gerçekten tanıtıma hazırlandığını da gösteren görsellerde yeni modelin detaylarının da epey bir ilgi çekeceği kesin.

Nokia 8

Görsellerde yer alan sistemlere göre Nokia 8 akıllı telefonların kasası biraz kalın olacak fakat, ön kısımda herhangi bir fiziksel tuşa yer verilmeyecek. Bunun yanı sıra arka kısımda da çift arka kamera kullanımı yapacağı görülen Nokia 8 akıllı telefonlarının tamamen satışa hazırlandığı belirtiliyor. Üretiminin başladığı belirtilen yeni Nokia modellerinin ne zaman satışa çıkacağı ya da ne zaman tanıtılacağı konusunda ise net bilgilerimiz yok.

Her ne kadar görseller ardı ardına geliyor olsa da yeni modelin tanıtımı için resmi açıklamaları beklemek gerek. Bakalım bu kez Nokia geri dönüşünü yeni seri ile tamamlayabilecek mi? Amiral gemisi modeli bu konuda oldukça önemli bir rol oynayacak.

Android Telefonlarda Kullanabileceğiniz Uyku Takibi Programları
OnePlus 9 Serisinin Teknik Özellikleri Belli Oldu
iPhone Numara Gizleme Yöntemi
BiP Hakkında Bilgiler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)