Nintendo Switch Yeni Oyunlar Kazanmaya Devam Ediyor

Fahri Gün 31 Tem 2019 Genel 316  0

Konsol kategorisinde son yıllarda en fazla dikkat çeken konsol kuşkusuz ki Nintendo Switch oldu. Switch şimdi yeni oyunlar kazanarak başarılarını perçinlemek istiyor.

Günümüzde oyun konsolu hususunda bilinen üç büyük marka var. Bunlar Sony, Microsoft ve Nintendo. Üçünün de uzun yıllara dayanan bir geçmişi bulunuyor.Son zamanlarda aralarından Nintendo’nun sıyrılmaya başladığı söylenebilir. Elbette Nintendo Switch kullanım oranları diğer konsollara oranla çok daha düşük kalıyor ancak konsolun inovasyoncu yapısı oldukça dikkat çekici.

The Outer Worlds ve Sniper Elite 3

Nintendo Switch son günlerde pek çok yeni oyun kazanmaya başladı. Şimdi bunlara yenileri dahil oluyor. Önümüzdeki günlerde konsola yeni pek çok oyun katılabilir.Örneğin The Outer Worlds ve Sniper Elite 3 buna gösterilebilecek güzel örneklerden. Son gelişmeler iki oyunun da Nintendo Switch sürümünün çıkacağını gösteriyor.

25 Ekim günü çıkacak

The Outer Worlds, sahip olduğu kategoride farkını gösterecek gibi duran bir oyun. 25 Ekim günü lansmana çıkacak ve oyuncuların merakını giderecek. Ancak 25 Ekim günü Switch için de çıkıp çıkmayacağı kesin değil.

PC’de Yalnızca Epic Üzerinde Yayınlanacak

PC üzerinden oynamayı düşünenler için oyunun bir yıl süreyle Epic üzerinde yayınlanacağını, dolayısıyla bir Epic launchera ihiyaç duyacağınızı belirtelim.
HP ProBook 650 G8 İnceleme
Google Drive İle İlgili Bilinmesi Gereken Tüyolar
Logitech G430 Benzeri 3 Kulaklık Modeli
Oppo Yeni Şarj Teknolojisiyle Geliyor

Yorum Yapmayı Unutmayın :)