Mi A2 Güvenlik Güncellemesi Aldı

Fahri Gün 07 Kas 2018 Mobil 170  0

Teknoloji devlerinden Xiaomi, Mi A2 akıllı telefonu için güvenlik hususunda yeni bir güncelleme gerçekleştirdi. Güncelleme Kasım ayına ait son güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta.

Akıllı telefon kategorisinde telefonların donanımsal özellikleri önemli olduğu kadar aynı zamanda yazılımsal nitelikleri de oldukça mühim. Xiaomi gerek yazılım gerekse donanım olarak kullanıcıların isteğini karşılamayı başarıyor. Mi A2 telefonu şirketin gözde modellerinden biri ve Mi A2 için sıklıkla yeni güncellemeler yayınlanıyor. Bu kez de güvenlik güncellemesi paylaşıldı.

Mi A2 telefonu için çıkan yeni güncelleme yaklaşık 90 MB dosya büyüklüğüne sahip. Güncellemenin içerisinde Kasım ayına dair yayınlanan güvenlik paketleri bulunmakta. Telefonunuzun daha güvenli olması açısından bu güncellemeyi mutlak suretle gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Güncellemenin dosya boyutu oldukça düşük olduğu için internet paketinizi zorlamayacaktır. Şu an dağıtım aşamasında olan güncelleme cihazınıza ulaşmadıysa bir süre beklemeniz gerekebilir. Zira herkese aynı anda ulaşabilmesi mümkün değil.

Güncelleme güvenlik içeriğinin dışında ufak tefek performans iyileştirmeleri de sunmakta.  Telefon için Android Pie güncellemesinin de çıkması bekleniyor ancak bunun için henüz erken. Yakında buna dair de önemli gelişmeler yaşanabilir.

Etiketler: ,
Honor 7S Akıllı Telefonu A101’e Geliyor
Nubia Z20 İçin Geri Sayım Başladı
Xiaomi Mi A2 Modeline Yeni Bir Güncelleme Sunuldu
Huawei, Apple ve Samsung Arasındaki Savaş Nasıl Gidiyor? İşte Son Veriler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)