Galaxy S8 Yeni Arayüzle Tanışamayacak

Fahri Gün 08 Kas 2018 Mobil 300  0

Samsung cephesinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Gelişmelere göre Galaxy S8 ve Note 8 akıllı telefonları yeni arayüzden yararlanamayacak. 

Samsung şu an katlanabilir akıllı telefonlar için özel bir arayüz üzerinde çalışıyor. Bunun bir duyurusunu da gerçekleştiren Samsung, yeni arayüzünü bazı eski telefonlara sunmayacak. Galaxy S8 modelinin ise yeni arayüzden faydalanacağı düşünülüyordu.  Ancak gelen bilgiler ne S8’in ne de Note 8’in güncellemelerden yararlanamayacağını gösteriyor.

Yeni arayüz katlanabilir akıllı telefon furyasına uygun olarak geliştirilip sunulurken gelen bir sızıntıya göre söz konusu arayüz yalnızca Galaxy S9 ve üzerindeki akıllı telefonlar için kullanılabilir olacak. Dolayısıyla S9 öncesi akıllı telefonlara yeni arayüzün gelmesini beklemek bir hayal kırıklığıyla sonuçlanabilir. Tom’s Guide cephesinden gelen rapora göre ne Samsung Galaxy S8, ne Galaxy Note 8 ne de Galaxy S8 Plus bu arayüz güncellemelerinden yararlanacak.

Galaxy S8 ve Note 8 modelleri her ne kadar isimleri dolayısıyla eski gibi gözüksede aslında geçtiğimiz yıl ortaya konulan telefonlar olduğu unutulmamalı. Bu telefonlar geçen yılın bahar aylarında tanıtıldı ve hemen bir yıl içerisinde  göz ardı edilmeleri S8 ve Note 8 telefonlarından birini satın alan kullanıcılar için son derece rahatsız edici bir durum.

Etiketler: ,
BiP Hakkında Bilgiler
OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı
WhatsApp’a Alternatif Arayanların Kullanabileceği Mesajlaşma Uygulamaları
Realme Race Telefonunun Bazı Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)