Mi A1 ve Mi A2 Akıllı Telefonları İçin Yeni Güncelleme Müjdesi

Fahri Gün 09 Kas 2018 Mobil 122  0

Xiaomi tarafından Mi A1 ve Mi A2 akıllı telefonları için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Güncelleme Kasım ayına ait güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındırmakta.

Akıllı telefonlar için en önemli hususlardan biri güncellemeleri ne sıklıkla ve ne kadarlık bir süre için aldıkları. Xiaomi şirketi Mi A1 ve Mi A2 telefonları için uzun bir dönem güncelleme desteği sağlama sözü vermişti. Dolayısıyla bu telefonlar için güncellemelerin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Xiaomi bu sebeple iki cihaz için yeni bir güncelleme daha hazırlayıp sundu. Söz konusu güncelleme Android Kasım ayı güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındırmakta.

Güncellemenin dağıtıldığı akıllı telefon modelleri; Mi A1, Mi A2 ve Mi A2 Lite şeklinde. Bu üç telefondan herhangi birine sahip olanların güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmelerini öneririz. Bildirim geldiyse manuel kontrol sağlamanıza gerek yok. Bildirim almayan kullanıcılar için belirtecek olursak; OTA üzerinden dağıtımı yapılan güncelleme Ayarlar menüsünden en güncel yazılım kontrol edilerek de indirilebiliyor.

Mi A1, Mi A2 ve Mi A2 Lİte akıllı telefonları şu ana kadar yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ülkemizde de bu telefonlara karşı beklenenin de üzerinde bir ilgi mevcut.

Etiketler: , , ,
Zenfone 5Z Fiyatlarında Ani Bir Düşüş Yaşandı
Galaxy S7 ve S7 Edge Modelleri İçin Bir Güncelleme Daha Çıktı
Android Parmak İzi Okuyucusu Ayarlama
OnePlus’ın İki Önemli Telefonu İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)