Mi A1 ve Mi A2 Akıllı Telefonları İçin Yeni Güncelleme Müjdesi

Fahri Gün 09 Kas 2018 Mobil 429  0

Xiaomi tarafından Mi A1 ve Mi A2 akıllı telefonları için yeni bir güncelleme paylaşıldı. Güncelleme Kasım ayına ait güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındırmakta.

Akıllı telefonlar için en önemli hususlardan biri güncellemeleri ne sıklıkla ve ne kadarlık bir süre için aldıkları. Xiaomi şirketi Mi A1 ve Mi A2 telefonları için uzun bir dönem güncelleme desteği sağlama sözü vermişti. Dolayısıyla bu telefonlar için güncellemelerin düzenli olarak yapılması gerekiyor. Xiaomi bu sebeple iki cihaz için yeni bir güncelleme daha hazırlayıp sundu. Söz konusu güncelleme Android Kasım ayı güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındırmakta.

Güncellemenin dağıtıldığı akıllı telefon modelleri; Mi A1, Mi A2 ve Mi A2 Lite şeklinde. Bu üç telefondan herhangi birine sahip olanların güncelleme gelip gelmediğini kontrol etmelerini öneririz. Bildirim geldiyse manuel kontrol sağlamanıza gerek yok. Bildirim almayan kullanıcılar için belirtecek olursak; OTA üzerinden dağıtımı yapılan güncelleme Ayarlar menüsünden en güncel yazılım kontrol edilerek de indirilebiliyor.

Mi A1, Mi A2 ve Mi A2 Lİte akıllı telefonları şu ana kadar yoğun bir ilgiyle karşılandı. Ülkemizde de bu telefonlara karşı beklenenin de üzerinde bir ilgi mevcut.

Etiketler: , , ,
Oppo Reno 6 ve Reno 6 Pro Karşılaştırma
Oppo A11s Özellikleri Belirlendi
Realme 8s 5G ve 8i’nin Özellikleri Belli Oldu
Redmi Note 8 Pro ve Note 9 Pro Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)