The Long Dark Oyununda Hafta Sonu Fırsatı!

Fahri Gün 10 Kas 2018 Oyun 437  0

The Long Dark, hafta sonuna özel indirim aldı. Pazartesi gnüüne kadar oyunu indirimli bir şekilde satın alabileceksiniz.

The Long Dark, gerçekleşen jeomanyetik bir felaket sonucunda buzlarla kaplı bir doğa bırakıyor. İnsanlar belki de uzun yıllar önce yaptıkları zorlu hava koşullarında hayatta kalma mücadelelerini bir kez daha anımsıyor. Çünkü bu oyunda bir insan olarak doğayla baş başasın. Doğada hayatta kalman gerekiyor ve bunun için de beslenmen, oluşabilecek tehlikelere karşı korunabilmen önem arz ediyor. İşte The Long Dark bu yönleriyle bu zamana kadar dikkat çeken bir oyun oldu ve hala da dikkat çekmeye devam ediyor.

Oyun için gerçekleştirilen yeni bir indirim, oyunu pek çok oyuncunun daha oynayabilmesini sağlıyor. Normal fiyatı 50.00 TL olan The Long Dark, gerçekleştirilen büyük indirimle birlikte 12.50 TL’ye inmiş durumda. Böylece bu maceraya oldukça cüzzi bir rakam ödeyerek atılabilirsiniz. Oyun geçtiğimiz yılın Ağustos ayında piyasaya sürülmüş ve oyuncuları Ağustos sıcağında üşütmeyi başarabilmişti.  Yoğun kar efektlerinin bulunduğu, zorlu hava koşullarını an be an hissedebileceğiniz bu oyunu, özellikle hayatta kalma türünde oyunlardan hoşlanan oyunculara tavsiye ediyoruz. Kampanya 12 Kasım günü sona erecek.

Etiketler:
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)