Warner Kampanyası Oyuncuların İştahını Kabartıyor!

Fahri Gün 06 Kas 2018 Oyun 396  0

Oyun sektöründe önemli bir kitleye sahip olan Sony, Playstore üzerinde PlayStation konsoluna dair pek çok oyunda kampanya sunuyor. Warner sloganıyla verilen bu kampanya kapsamında pek çok oyun oldukça makul fiyatlardan alıcı bekliyor.

Sony bu zamana kadar özellikle oyun konsolu PlayStation 4 ile dikkat çekti. PlayStation 4 hakkında zaman zaman resmi satış mağazası olan Playstore üzerinde indirimler gerçekleştiren Sony, bunlara bir yenisini Warner kampanyaları kapsamında ekledi. Warner kampanyası, yoğun macera, şiddet ve korku unsurları barındıran pek çok yetişkin oyununun oldukça uygun fiyatlardan satılması anlamına geliyor.

Warner kampanyası ile birlikte sevilen oyunlardan F E A R 2’nin yeni fiyatı 6 TL, F E A R 3 ise 7 TL oldu. Mortal Kombat, Middle Earth, Batman Arkham City ve daha pek çok oyunda indirim var. Batman Arkham VR şu an yalnızca 14.50 TL’den satılırken Injustice 2 oyununda da %84 oranında devasa indirim oyuncuları bekliyor. Bu indirimle beraber oyunun yeni fiyatı 83.00 TL oldu. Mad Max oyununa da sadece 13.50 TL’den sahip olabilmek mümkün. Genel olarak yüzde 39’dan başlayan ve yüzde 89’a kadar çıkan indirim oranları görüyoruz ki bu da kampanyanın ne kadar büyük olduğunu gösteriyor.

Kampanya yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacak ve ardından oyunlar tekrar eski fiyatlarından satılmaya başlanacak.

Etiketler: ,
Cyberpunk 2077 Hakkında İşinize Yarayabilecek İpuçları
Siege Survival : Gloria Victis Nasıl Bir Oyun? İnceleme
Biomutant İncelemesi
Snopy Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Yorum Yapmayı Unutmayın :)