Honor V20 Telefonunun Özellikleri Sızdırıldı

Fahri Gün 05 Kas 2018 Mobil 446  0

Huawei alt markası olarak çalışmalarını sürdüren Honor, V20 telefonu üzerinde oldukça sıkı çalışıyor. Cihaz ile ilgili ilk önemli sızıntılar açığa çıktı.

Telefon dünyasının önde gelen markalarından Huawei’ye bağlı olarak çalışan Honor firmasından gelen açıklamada, şirketin Huawei’ye bağlı bir şekilde çalışmalarını sürdüreceği açıkça ifade edilmişti.

Şimdi Honor V20 ile iddialı geliyor. Telefon ilk aşamada Çinli üreticiler tarafından onaylandı ve VCE-AL00 ve VCE-TL00 sızıntıları akla bir kez daha Honor V20’yi getirdi.Sızıntılara göre telefon 7 nm mimarili Kirin 980 işlemci birimiyle gelecek. RAM tarafında 6 GB olmak üzere tek bir seçeneğin yer alacağı sızdırılan cihazın depolama alanı olarak ise 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama alanı seçeneği sunması bekleniyor.

Telefonun arka kısmında üç kameranın yer alacağı konuşuluyor. Bunlar 24 Megapiksel + 16 Megapiksel + 16 Megapiksel değerleriyle karşımıza çıkacak olup selfie kamerası ile ilgili henüz net sızıntılar mevcut değil. Telefon yazılım olarak ise Android işletim sisteminin hali hazırdaki en güncel sürümü olan Android Pie ile gelecek. Öte yandan arayüz olarak ise EMUI 9.0 ile gelecek olan Honor V20 hakkında yakın zamanda bir tanıtım gerçekleştirilmesi bekleniyor. Tanıtım ile beraber çok daha fazla özellik ortaya çıkacaktır.

 

Etiketler: , ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)