Meizu 16 Akıllı Telefonunun Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Yeni Bilgiler Var

Fahri Gün 25 Haz 2018 Mobil 226  0

Meizu, yeni akıllı telefonu Meizu 16 ile gün yüzüne çıkıyor. Cihaz ile ilgili önemli bazı bilgiler ortaya çıktı. İşte habere ilişkin detaylar…

Akıllı telefon kategorisine çok sayıda model sunuluyor ve bu modeller arasında sadece bazıları önemli başarılar elde edebiliyor. Meizu 16 da bu başarıları elde etme yönünde karşımıza çıkan modellerden birisi. Meizu, yeni telefonu ile son derece iddialı.

Meizu 16, Snapdragon 845 işlemci birimine sahip olacak. Bu önemli özellik telefonun üst segment bir cihaz olduğunu gösteriyor. Snapdragon 845 çok güçlü bir işlemci ve bu sebeple Meizu 16 modelinin çok uygun bir fiyattan satışa sunulacağını beklemek yanlış olur. Ancak son gelişmelere göre ürünün fiyatının 600 Dolar seviyesini aşmadığını ifade edelim. Çok büyük bir olasılıkla 500-600 Dolar arasında değişen bir fiyata sahip olacak.

Ürünün tasarımı ile ilgili ortaya çıkarılan bir sızıntıya göre Meizu 16 şu şekilde gözükecek:

Görüldüğü üzere telefon arka kısmında çift kamera içerecek. Ön tarafında ise bir adet selfie kamerası var. Cihaz çentikli tasarıma sahip olmayacak ve neredeyse çerçevesiz bir ekranla gelecek .Ekran kasa oranına baktığımızda da yeni nesil teknolojilere sahip bir tasarım görüyoruz.

Ürün ile ilgili daha fazla ayrıntı için biraz daha beklemek gerekiyor.

Etiketler: ,
Android Telefonunuzu Hızlandırmak İçin Kullanabileceğiniz Sihirli Yöntem
Mi Note 10 Artık Türkiye’de!
Samsung, Akıllı Telefon Satışlarında Anavatanında Farkı Açıyor
Nokia, Android Güncellemelerine Hız Kazandırdı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)