Hellblade Önemli Bir Satış Başarısı Yakaladı

Fahri Gün 25 Haz 2018 Oyun 246  0

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen video oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice, bir milyon satış rakamını aşmayı başararak dikkat çekti. Geliştirici böylece hedeflerinden birine ulaşmış oldu.

Günümüzde birbirinden güzel pek çok oyun piyasaya sürülsede bunlardan sadece bazıları çok etkileyici bir atmosfere sahip olabiliyor. İşte Hellblade bu noktada çok farklı bir deneyim sunuyordu. Epey gerçekçi, farklı bir atmosferi bizlerle buluşturmayı başaran Hellblade oyununda save sistemi konusunda bir ilki de görmüştük. Eğer oyunda çok fazla ölürseniz kayıtlarınız da silinebiliyordu.

Hellblade tüm yönleriyle 2017 yılının en farklı, dikkat çekici oyunlarından biri oldu. Ancak satış rakamları konusunda bir milyonu geçememiş olması da ayrı bir konuydu. Ancak şimdi ortaya çıkan son gelişmelere göre Hellblade bir milyondan fazla satmayı başardı. Tüm platformlar için piyasaya sürülen oyun, ilerleyen süreçte daha da büyük başarıları elde edebilir. Artık geliştiricinin elinde büyük bir kaynak var ve bu kaynakla oyunu için yeni ek içerikler hazırlayabilir. Tabii farklı pek çok video oyunu projesiyle de karşımıza çıkabilir.

Hellblade şu an indirimde

Eğer daha önce Hellblade satın almak için fırsatınız olmadıysa şu an Steam’de büyük bir indirim bulunduğunu, Hellblade oyununun da bundan nasibini aldığını belirtelim. Normalde 49 TL’den satılan oyun şu an 29.40 TL’den satılıyor. İndirim hakkında detayları resmi Steam sayfasında bulabilirsiniz.

Etiketler:
Sniper Ghost Warrior 3’e Dair Büyük Bir Kampanya Başladı
The Crew 2 Büyük Bir İndirim Aldı
Chernobylite İncelemesi
Luigi’s Mansion 3 Detaylı İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)