Mate 9 Telefonu İçin Yeni Güncelleme Sürprizi!

Fahri Gün 11 Ara 2018 Mobil 354  0

Huawei, Mate 9 kullanıcıları için yeni bir güncelleme hazırladı. Kullanıcılar bu yeni güncellemeyi uygulayarak daha iyi bir Mate 9 deneyimi yakalayabilir.

Paylaşılan yeni güncelleme 761 MB dosya büyüklüğünde sahip olup GPU Turbo hususunda önemli bir yenilik sağlamakta. Mate 9 sahipleri bir süredir telefonlarına GPU Turbo güncellemesinin gelmesini bekliyordu ve nihayet beklenen an geldi. 761 MB büyüklüğündeki güncellemeyi uygulayarak GPU Turbo özelliğini kullanmaya başlayabilirler.

Güncellemenin sistem tarafında sağladığı en önemli değişiklik GPU Turbo hızlandırma teknolojisi olup bu teknoloji oyunlarda daha yüksek bir performans sağlar. Game Suite ayarlarında oyun modunun etkinleştirilmesiyle yüksek oyun performansı elde edilebilir.

Güncelleme yalnızca GPU Turbo niteliğini kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda galeri, uygulamalar,  ekran kaydedici ve güvenlik hususunda da değişiklikler sağlıyor. Oyun paketi uygulamasının ekenmesi, ekran kaydedicinin optimize edilmesi, belirli ana uygulamaların sahip olduğu başlangıç hızlarının artırılması, görüntüleri düzenlerken filtrelerin arayüz metin görünümünün optimize edilmesi güncellemenin sağladığı önemli fonksiyonlardan.

Mate 9 güncellemesinin içinde aynı zamanda Kasım ayına ait Google güvenlik yamaları da bulunmaktadır. Daha iyi bir akıllı telefon deneyimi açısından bu güncellemeleri muhakkak uygulamalısınız.

 

Etiketler: ,
Galaxy A01 İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Android Disk Temizleme İşlemleri
Galaxy Xcover5 Hakkında Heyecan Verici Gelişme!
Galaxy A52 4G Telefonunun Özellikleri Belli Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)