Mate 9 Telefonu İçin Yeni Güncelleme Sürprizi!

Fahri Gün 11 Ara 2018 Mobil 395  0

Huawei, Mate 9 kullanıcıları için yeni bir güncelleme hazırladı. Kullanıcılar bu yeni güncellemeyi uygulayarak daha iyi bir Mate 9 deneyimi yakalayabilir.

Paylaşılan yeni güncelleme 761 MB dosya büyüklüğünde sahip olup GPU Turbo hususunda önemli bir yenilik sağlamakta. Mate 9 sahipleri bir süredir telefonlarına GPU Turbo güncellemesinin gelmesini bekliyordu ve nihayet beklenen an geldi. 761 MB büyüklüğündeki güncellemeyi uygulayarak GPU Turbo özelliğini kullanmaya başlayabilirler.

Güncellemenin sistem tarafında sağladığı en önemli değişiklik GPU Turbo hızlandırma teknolojisi olup bu teknoloji oyunlarda daha yüksek bir performans sağlar. Game Suite ayarlarında oyun modunun etkinleştirilmesiyle yüksek oyun performansı elde edilebilir.

Güncelleme yalnızca GPU Turbo niteliğini kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda galeri, uygulamalar,  ekran kaydedici ve güvenlik hususunda da değişiklikler sağlıyor. Oyun paketi uygulamasının ekenmesi, ekran kaydedicinin optimize edilmesi, belirli ana uygulamaların sahip olduğu başlangıç hızlarının artırılması, görüntüleri düzenlerken filtrelerin arayüz metin görünümünün optimize edilmesi güncellemenin sağladığı önemli fonksiyonlardan.

Mate 9 güncellemesinin içinde aynı zamanda Kasım ayına ait Google güvenlik yamaları da bulunmaktadır. Daha iyi bir akıllı telefon deneyimi açısından bu güncellemeleri muhakkak uygulamalısınız.

 

Etiketler: ,
Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)