Warframe Nintendo Switch Platformunda Milyonlarca Kişiye Ulaştı!

Fahri Gün 10 Ara 2018 Oyun 471  0

Sevilen oyunlardan Warframe’in yüzü Nintendo Switch konsolunda da gülüyor. Son verilere göre oyun Nintendo Switch üzerinde bir milyondan fazla kez indirildi.

Günümüzde video oyunları bilgisayarlar, oyun konsolları ve mobil platform olmak üzere üç farklı ana kategoriye ayrılıyor. Warframe oyunu ise birden fazla platforma hitap eden bir video oyunu olarak karşımıza çıktı ve şu ana kadar epey sevildi. Steam üzerinden ücretsiz olarak elde edilebilen Warframe, Nintendo Switch platformunda ise geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirdi.

Warframe, Nintendo Switch’e çıkış yapıktan sonra şu ana kadar bir milyondan fazla kez indirildi. Bu kuşkusuz epey yüksek bir rakam. Aynı zamanda oyunun 132.201 eş zamanlı oyuncu sayısına sahip olduğu ortaya çıktı. Bu güçlü istatislikleri ile Warframe, ne kadar iddialı bir oyun olduğunu bir kez daha gösterdi. Warframe’in oyuncu kitlesinde bu denli artış yaşanmasının en büyük nedenlerinden biri ise Kasım ayında Fortuna güncellemesi almış olması.

Warframe hem tek oyunculu hem de çok oyunculu bir şekilde oynanabilmekte. Oyun her kadar ücretsiz olsada Chroma Prime Access Accessories paketinin ücretli olduğunu ifade edelim.

Etiketler:
İnternet Kafelerin Vazgeçilmez Oyunları
Steam’de Oyun Oynamadan Kart Elde Etme Yöntemi
Bir Kez Daha Oynamak İsteyeceğiniz 5 RPG
Çıkışı 2022 Yılına Ertelenmiş Olan PlayStation 5 Oyunları

Yorum Yapmayı Unutmayın :)