Huawei P8 Lite Telefonuna Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi

Fahri Gün 09 Ara 2018 Mobil 181  0

Akıllı telefon kategorisinin sevilen markalarından Huawei, telefonları için yeni güncellemeler sunmaya devam ediyor. Huawei yeni P8 Lite güncellemesini paylaştı.

P8 Lite telefonu için geçtiğimiz günlerde bir yazılım güncellemesi çıkmıştı ve şimdi yeni bir güncelleme daha çıkışını gerçekleştirdi. Telefon için yayınlanan yeni güncelleme 102 MB dosya büyüklüğüne sahip olup Google tarafından paylaşılan güvenlik yamalarını içerisinde barındırıyor. Android ve arayüz sürümlerinde ise gözle görülür bir değişiklik yok.

Aynı güncellemeyi P10 Lite akıllı telefonunun da aldığını belirtelim. P10 Lite için yayınlanan güncelleme de yine aynı içeriklere sahip olup 106 MB dosya büyüklüğüyle de hemen hemen aynı. Güncellemeler kademeli şekilde dağıtılmakta olup dağıtımın tamamlanması biraz zaman alabilir.

P8 Lite özelliklerini hatırlayalım 

Kirin 620 yonga setiyle çalışan P8 Lite’ın 5 inzç büyüklüğünde HD ekranı bulunuyor. Telefonda 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, 2200 mAh büyüklüğünde batarya bulunuyor. 13 Megapiksellik arka kameranın bulunduğu cihazda 5 Megapiksellik de ön kamera yer almakta. Telefon ilk piyasaya sürüldüğünde Android Lolipop işletim sistemiyle gelmiş, planlanan işletim sistemi sürümü olarak ise Androir Marshmallow açıklanmıştı.

Etiketler: ,
Galaxy S9, Kullanıcıların Seveceği Yeni Bir Özellik Kazandı
WhatsApp Sohbetlerini Mail İle Gönderme Yöntemi
Akıllı Telefon Pili Şoklama Yöntemi
Uygun Fiyatlı Redmi GO Ülkemizde de Satışa Sunuldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)