Mate 10 Pro Yeni Güncellemesine Kavuştu

Fahri Gün 27 Eki 2018 Mobil 394  0

Huawei, Mate serisinden pek çok telefon için güncellemeler sunmaya devam ediyor. Mate 10 tarafında yaşanan yoğun hareketlilik Mate 10 Pro modeline de yansımış gözüküyor. Mate 10 Pro için yeni Android yazılım güncellemesi çıkışını gerçekleştirdi.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak kabul edilen Huawei, akıllı telefon pazarında Mate 10 Pro akıllı telefonuyla da kendisini göstermişti. Mate 10 Pro için sıklıkla güncelleme yayınlayan Huawei, bu kez de güvenlik iyileştirmeleri içeren yeni önemli bir güncelleme paylaştı.

Söz konusu güncelleme sistem optimizasyonları hususunda önemli bir etki sağlarken Android Auto tarafında sistem uyumluluğuna dair iyileştirmeler sağlamasıyla da dikkat çekiyor. 644 MB dosya büyüklüğüne sahip olan güncelleme, daha güvenli bir sistem açısından Google tarafından yayınlanan güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta. VoLTE işlevi de sağlanmakta olup ağ tarafında ağ uyumluluğunu geliştirmekte.

Güncelleme kişisel verilere zarar vermemekte. Ancak her ihtimale karşı bir yedekleme yapmanızı tavsiye ederiz. Yükseltmeye dair bir bildirim almadıysanız manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Güncelleme henüz dağıtım aşamasında olup bazı akıllı telefonlara ulaşması biraz zaman alabilir. Bu yüzden de sabırlı olunması gerektiğini bildirelim.

Etiketler: ,
Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)