Vampyr Oyunu Switch Platformunda da Kendisini Gösterecek

Fahri Gün 26 Eki 2018 Oyun 208  0

Oyuncuların oldukça sevdiği Vampyr, artık Nintendo Switch’te de yer alacak. Oyun böylece daha geniş bir kitleye ulaşabilecek.

Uzun süredir hazırlanan ve geçtiğimiz yaz aylarında PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkışını gerçekleştiren Vampyr’in Nintendo Switch için de çıkacağı konuşulmaktaydı. Bu gelişme Nintendo Switch oyuncularını heyecanlandırmıştı. Şimdi daha da heyecanlanacakları bir gelişme yaşandı çünkü oyunun gerçekten de Switch platformuna geleceği ortaya çıktı.

Oyunun Nintendo Switch sürümü de tıpkı PC’de olduğu gibi geniş içeriklere sahip olacak ve böylece oynayanlar herhangi bir eksiklik hissetmeyecek. 26 Eylül tarihinde oyuna eklenen modlar da yine Switch platformu için çıkacak olan sürüme dahil edilmiş olacak. Ancak şu an için Nintendo Switch’e ne zaman geleceği belirsiz. Yani ortada kesin bir tarih bulunmuyor ancak 2019 yılı içerisinde çıkış yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Nintendo Switch özellikle pratik, kullanışlı yapısıyla oyuncuları etkilemeyi başarmıştı. Aynı zamanda 2017 yılının en iyi oyunu seçilen Zelda’nın da yalnızca Nintendo Switch üzerinden oynanabilen bir oyun olması Nintendo Switch’in önemli bir sükse yapmasını ve büyük oyun şirketlerinin Switch’e olan ilgisinin da artmasını sağlamıştı. Vampyr’in Switch platformuna geleceğinin ortaya çıkması da bunun önemli örneklerinden biri oldu.

Etiketler: ,
Immortal Redneck Steam’de Büyük Bir İndirim Aldı
Prey Digital Deluxe Kısa Bir Süreliğine İndirime Girdi
Mount Blade 2 Hala Belirsizliğini Koruyor
Sniper Ghost Warrior Serisi Neredeyse Bedava Oldu

Yorum Yapmayı Unutmayın :)