Jump Force’un Ne Zaman Çıkacağı Belli Oldu

Fahri Gün 28 Eki 2018 Oyun 393  0

Jump Force oyununun çıkış tarihine ilişkin yeni bir gelişme yaşandı. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı resmi olarak açıklandı.

Anime günümüzde kendisine has çok büyük bir kitleye sahip. Jump Force oyunu da anime severleri cezbedebilecek nitelikte bir oyun. Oyun üzerinde çalışmalar gerçekleştiren Bandai Namco, heyecanla beklenen oyun hakkında resmi bir açıklama yaptı.

Bandai Namco, oyunun çıkış tarihini resmen açıkladı. Jump Force, 15 Şubat 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Oyun ile ilgili etkinlikleri içeren ve mekanikleri bir kez daha gözler önüne seren bazı görüntüler yayınlandı.

Jump Force oyunu ile ilgili paylaşılan fragmanda Paris oyun haftasına özel olarak Paris’in çok daha farklı bir hale gelmiş şeklini görüyoruz. Dünyanın en romantik şehirlerinden biri olarak bilinen Paris, bir hayli tehlikeli bir hal alıyor ve tam da bu anda biz sahneye çıkıyoruz. Paylaşılan tanıtım görüntülerinde iki karakter ön plana çıkıyor. Bu karakterler Kenshiro ve Ryo olarak karşımıza çıkıyor. Keshiro, Hakuto Shinken dövüş stili ile gelirken Ryo ise Colt Magnum ile kendisini gösteriyor.

Bakalım Jump Force oyun dünyasında önemli bir etkileşim gerçekleştirmeyi başarabilecek mi?

Etiketler:
2021 Yılında An Fazla Beklenen Devam Oyunu Niteliğindeki Oyunlar
Days Gone PC Sürümü İncelemesi
FIFA 21 için muazzam indirim!
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)