Mate 10 Pro Akıllı Telefonuna Önemli Bir Güncelleme Geldi

Fahri Gün 06 Tem 2018 Mobil 429  0

Akıllı telefon kategorisinin popüler şirketlerinden biri olmayı başaran Huawei, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Şirket bir yandan yeni akıllı telefonlar piyasaya sürerken bir yandan da eski telefonlar için güncelleme desteği sunmayı ihmal etmiyor. Şimdi de Mate 10 Pro telefonu için güncelleme yayınladı.

Huawei Mate 10 Pro akıllı telefonu, özellikle kamera performansıyla dikkat çeken cihazlardan biriydi. Ancak telefonda düşük ışık altında daha iyi çekim yapılmasını sağlayan gece modu özelliği bulunmamaktaydı. Huawei, karanlıkta daha iyi görüntüler elde etmek isteyenler için yeni gece modu özelliğini Mate 10 Pro akıllı telefonuna sundu. Güncellemeyi gerçekleştirir gerçekleştirmez gece modu özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Güncelleme, Google Duo görüntülü konuşmalarını da daha iyi bir seviyeye çıkarıyor. Duo üzerinden görüntülü aramalar yaparken görüntülerin daha net olmasını istiyorsanız yine bu güncellemeyi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Güncelleme arama tarafında da yeni bir fonksiyon ekliyor. Yapacağınız yükseltme ile VoLTE ve VoWiFi işlevleri de dahil olacak. Ancak elbette bu iki güzel özelliği kullanabilmek için operatörünüzün gerekli desteği sağlamış olması gerekiyor.

Huawei Mate 10 Pro için hazırlanan yeni güncelleme, yukarıda bahsettiğimiz üç önemli değişikliğin yanında ufak tefek bazı değişiklikler daha getiriyor. Telefonunuzu en kısa süre içerisinde  güncellemenizi tavsiye ederiz.

Etiketler: ,
Telefonlarda Kullanabileceğiniz En İyi Fit Yaşam Uygulamaları
Apple iPhone 5s ve 6 İçin Güncelleme Yayınladı
Ekim Ayının En Güçlü Telefonu
SAR Değeri Yüksek Olan Oppo Telefonlar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)