Just Cause 4 Açık Dünya Deneyimini Farklı Bir Boyuta Ulaştıracak

Fahri Gün 06 Tem 2018 Oyun 508  0

Just Cause serisinden yeni haberler var! Francesco Antolini, oyun ile ilgili önemli bilgiler verdi.  Just Cause 4, açık dünya deneyimiyle farklılığını ortaya koyacak.

Açık dünya oyunları genellikle yüksek bütçelerle hazırlanan, büyük şirketlerin ortaya koyduğu oyunlardır. Örneğin Watch Dogs, GTA, The Witcher, Assassin’s Creed gibi yapımlar bunlara örnek olarak gösterilebilir. Oyuncular için açık dünya oyunlarının ayrı bir yeri vardır çünkü özel bir keşif deneyimi sunmayı başarabilmektedirler.

Just Cause serisi de açık dünya oyunlarını sunan bir seri ve genellikle bol eğlenceli, aksiyon dozajı epey yüksek bir oyun serisi olmuştur. Hazırlanan yeni Just Cause oyununda da bu öğeleri göreceğiz. Hatta Francesco Antolini, bu zamana kadar yaşanmamış bir açık dünya deneyimini yaşatmayı vaadediyor. Yapılan açıklamalarda, Just Cause 4 oyununun bambaşka bir açık dünya deneyimi sunması için çok çalıştıklarını ifade eden Francesco Antolini, dünyanın gelmiş geçmiş en iyi açık dünya oyununu hazırladıklarını söyledi.

Antolini, seri ile ilgili bir öz eleştiri yapmayı da ihmal etmedi. Son Just Cause oyununda açık dünya öğelerinden ister istemez biraz uzaklaştıklarını, oyuncuların keşif duygularını körelttiklerini ifade eden Antolini, yeni oyunda bunun acısını çıkaracaklarını söyleyerek oyuncuların yüreğine su serpti. Bakalım Just Cause 4, gerçekten de söylendiği gibi en iyi sandbox açık dünya oyunu olmayı başarabilecek mi?

Etiketler: ,
Alanında En Popüler Oyun Olan ETS 2 İndirime Girdi
Play Store Platformunda Ülke Değiştirme Yöntemi
Pawn of the Dead İncelemesi
Little Nightmares 2 İncelemesi

Yorum Yapmayı Unutmayın :)