Xiaomi Mi Band 3 İçin Yeni Bir Güncelleme Çıktı

Fahri Gün 05 Tem 2018 Teknoloji 576  0

Xiaomi, Mi Band 3 akıllı bileklik modeli için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle beraber cihaza yeni bazı özellikler ekleniyor.

Giyilebilir cihaz teknolojisinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Günümüzün önemli teknoloji markalarından Xiaomi, hem akıllı telefon hem de giyilebilir cihaz kategorisinde çalışmalarını sürdürüyor. Ünlü şirket son olarak Xiaomi Mi Band 3 isimli bir akıllı bileklik sunmuştu. Cihazı yazılım olarak da desteklemeyi ihmal etmeyen şirket, pek çok önemli fonksiyonu dahil eden yeni bir güncellemeyi daha ekledi.

Xiaomi Mi Band 3, güncellemeyle birlikte etkileşime geçilen telefonların sessize alınabilmesini sağlıyor. Ses profilleri, Xiaomi Mi Band 3 aracılığıyla kontrol edilebiliyor. Sessize alma işleminin epey basit olduğunu, oldukça kısa sürede yapılabildiğini de belirtelim. İşte aşağıda özelliğin kullanımı ile ilgili kısa bir örnek GIF görüntüsüne yer verdik:

Güncellemeyle beraber cihaza eklenen bir diğer özellik de takvim hatırlatıcısı. Dünya Kupası maçlarıyla ilgili otomatik olarak bildirim alacaksınız. Bir maç başlamadan önce akıllı bilekliğiniz size maç ile ilgili uyarıda bulunacak.

Güncellemeyi gerçekleştirebilmek için akıllı bilekliğinizi entegre ettiğiniz akıllı telefondan Mi Fit uygulamasını güncellemeniz yeterlidir.

Etiketler: ,
Samsung, Kenya’ya 1000 adet tablet bağışında bulundu
Amper Hesaplama Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Para Kazanmaya Yarayan Uygulamalar
LED ve LCD Arasında Bulunan Farklar

Yorum Yapmayı Unutmayın :)