LG Velvet’in Android 11 Güncellemesi Alacağı Açıklandı

Fahri Gün 12 Ara 2020 Mobil 375  0

LG tarafından yayınlanan Android 11 Beta güncellemesi alacak olan telefonlar listesine LG Velvet cihazı da dahil edildi.

Akıllı telefon kategorisinde popüler markalardan biri olan LG, akıllı telefonlarında Android işletim sisteminden yararlanıyor. LG şu sıralar Android güncellemeleri kapsamında cihazlarına güncellemelerin zamanında ulaşmasını sağlamak için uğraşıyor.

LG Velvet dahil edildi

Android 11 Beta ön izleme programına pek çok telefonu dahil eden LG son olarak LG Velvet modelini dahil etti. Güney Kore’de beta ön izleme programı resmen başlatıldı ve yakın zamanda ülkemizde de güncellemenin aktif hale getirilmesi bekleniyor.

Eylül’de çıkmıştı

LG Velvet akıllı telefonu üst segment pazara hitap eden üst seviye özelliklere sahip bir akıllı telefon. Geçtiğimiz Eylül ayında ülkemizde satışa sunulan LG Velvet modeli Android 11 beta ön izleme programı kapsamında güncellemesini alarak daha hızlı bir hale gelecek. Güncellemeyi test etmek isteyenler LG Hızlı Yardım uygulaması kullanarak veya önceden beta programına kayıt yaptırmış olmaları halinde deneme sürümünü indirip kullanabiliyor.

LG Velvet Android 11 güncellemesi sonrası gelecek olan yenilikler neler?

Güç ekranına sessiz bildirimleri gizleme özelliği , mesaj balonu işlevinin dahil edilmesi, uygulamaları yalnızca bir defalık izin vermeyi sağlayan fonksiyon, IoT cihazları kontrol etme imkanı, klavye boyutu ve konum ayarlama gibi özellikler sunuluyor.
Etiketler: ,
Yerli Üretim Akıllı Telefon Modelleri
Redmi Note 12 Pro’nun Donanımları Ortaya Çıktı
TikTok Jetonlarına İlişkin Bilinmesi Gerekenler
APK Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yapmayı Unutmayın :)