LG V30 Plus

LG V30 Fiyatı İçin Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı

ibrahim KIZILIRMAK 11 Ağu 2017 Mobil 1.039  0

LG, şimdiye kadarki en başarılı akıllı telefonlarının hazırlıklarına devam ediyor. Markanın LG G6 akıllı telefon modellerinden çok daha başarılı seriler olması beklenen LG V30 amiral gemisi akıllı telefonlarının özellikleri konusunda ise her gün yeni bir paylaşım yapılıyor. Performans testlerinin ortaya çıkmasının ardından bu kez yeni modelin sistem özellikleri ve fiyatı konusunda bilgiler veren paylaşımlar görüldü. LG’ye çok yakın olduğu bilinen firmalar tarafından yapılan paylaşımlara göre LG V30 çok daha iddialı modeller olacak. Hemen yeni paylaşılan detaylar ve fiyat bilgilerine geçelim.

LG V30 Fiyatları Nasıl Olacak?

31 Ağustos günü tanıtılması beklenen modelin, özellikleri konusunda paylaşılan yeni bilgilere bakalım. Üstelik bu kez sadece LG V30 modeli hakkında değil LG V30 Plus modelleri hakkında da yeni bilgiler söz konusu. Ana modele bakacak olursak Snapdragon 835 serisi işlemciler ve 4-6 GB RAM bellek miktarlarının kullanılacağı konuşuluyor.

LG V30 Plus

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre LG V30 Plus modelinde ise Snapdragon 835 işlemcilerinin kullanılacağı ve bu modelde 6 GB RAM bellek kullanımı yapılacağı da yine ilk bilgiler arasında. Bunların dışında 6 inç ekran boyutu ve OLED ekran teknolojisini kullanacağı belirtilen LG V30 Plus modelinin, yine çift arka kameraya sahip olacak. 16 ve 13 MP değerinde çift arka kamera kullanımı yapıldığını göreceğiz. IP68 sertifikası ve 3200 mAh gibi batarya kapasiteleriyle beraber gelecek olan akıllı telefonların amiral gemisi modellerine rakip olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Tüm bunlar bir yana yeni akıllı telefonların 700 dolar ile 875 dolar arasında fiyata sahip olacağı da açıklandı. İlk tahminlere göre 700 dolar ile 875 dolar arasında fiyat etikette olacağı düşünülen LG V30 akıllı telefon modellerinin böylelikle rakiplerinden bir kademe daha düşük bir fiyat aralığı sunacağı da görülmekte. Bu kez başarılı olur mu? Fiyat rekabeti ne kadar işe yarar? Tüm bunları tanıtımdan sonra net bir şekilde görmek mümkün olacak.

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)