LG V30 En Net Görsellerle Gözüktü

ibrahim KIZILIRMAK 08 Ağu 2017 Mobil 703  0

LG, G6 serisinde ciddi oranda satış düşmeleriyle karşı karşıya kaldı. Mobil teknoloji devinin LG G6 akıllı telefonlarında kullanılan eski seri işlemciler nedeniyle satışlarda ciddi düşüş yaşayan markanın, zararını karşılaşmak için LG V30 serisinin üzerine düştüğünü de biliyoruz. Umutlarını LG V30 akıllı telefonlarına bağlayan markanın şimdi ise yeni seri akıllı telefonlarının görselleri ortaya çıktı. LG V30 akıllı telefonlarının tasarımlarını ortaya koyan yeni görseller, muhtemelen tanıtımda kullanıcılara yansıtılacak olan görsellerden alıntı yapılmış. Bu alandaki otoritelere göre görsellerin yeni telefonlara ait olduğuna neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Tabii ki doğrudan LG tarafından doğrulama yapılmış değil.

LG V30 Görselleri Nasıl Detayları Ortaya Çıkardı?

LG V30 akıllı telefonlarının görselleri olarak yayınlanan yeni görsellere göre LG’nin beklenen teknolojileri telefona eklediği görülüyor. Arka kısımda LG V20 serisinde olduğu gibi çift arka kameraya sahip olduğu ve parmak izi sensörleri kullandığı görülen akıllı telefonun arka kapak tasarımının pek yabancı olmadığını da görüyoruz. Daha önce V serilerinde kullanılan kapak tasarımının çok fazla dışına çıkılmamış. Tabii ki kablosuz şarj desteği nedeniyle yüzeyin malzemesinde değişiklik bekleniyor. Bu detayları tanıtımla beraber görebileceğiz.

LG V30

Bunun dışında ön kısma baktığımızdaysa ekran yapısının değiştiğini görüyoruz. Yine geniş ekran kullanılsa da POLED ekranların köşelerinde çok hafif kıvrımlar olduğu görülüyor. Bu kez ikinci ekran kullanmayacağı belirtilen akıllı telefonun köşelerinde oluşturulan oval yapı sayesinde akıllı telefonların Samsung serilerini de andırdığını görüyoruz.

Diğer LG modellerine göre çok daha başarılı olacak olan LG V30 akıllı telefonlarının tüm bu detaylarının ve daha fazlasının netlik kazanacağı tarih ise 31 Ağustos. IFA kapsamında yapılacak olan tanıtımla beraber telefonların tüm detayları da ortaya çıkmış olacak. Yeni modelin LG G6 akıllı telefonların açığını kapatıp kapatmayacağı ise merak konusu. Öyle ki marka seneye zarar ile başladı.

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)