iOS 11 Beta 5 Geliştirici Sürüm Yayında

ibrahim KIZILIRMAK 07 Ağu 2017 Mobil 805  0

iOS 11 işletim sisteminin final sürümüne çok kısa bir süre kaldı. Yapılan açıklamalara bakacak olursak Eylül ayı gibi yayınlanması beklenen kararlı sürümün, iPhone 8 modelleriyle beraber tam olarak kullanıma gireceğini biliyoruz. Her ne kadar Sonbahar aylarında final sürümü yayınlanacak olsa da iOS 11 işletim sistemi için Apple, birden final sürümünü yayınlama niyetinde değil. Yeni mobil işletim sisteminde de eski sürümlerde olduğu gibi bir beta süreci devam ediyor. Final sürümüne kadar da daha birçok beta sürümünün kullanıcıların denemesine açılması bekleniyor. Apple’ın bu noktada bugün itibariyle yeni bir beta sürümü daha yayınlandığını da belirtelim. iOS 11 Beta 5 serisi olarak yayına çıkan yeni sürüm geliştiriciler için kullanıma açılmış durumda.

iOS 11 Beta 5 Yenilikleri

iOS 11 Beta 5 geliştirici sürümünün yayınlanmasına rağmen yeni sürümün detaylı sürüm notlarını henüz elde edemedik. Bu nedenle yeni sürümün tam olarak getirdiği yenilikleri bilemiyoruz. Yine kontrol merkezi yenilikleri, bildirim yenilikleri gibi birçok ekstra düzenlemenin iOS 11 Beta 5 sürümüyle beraber kullanıma girdiği belirtiliyor.

iOS 11 Beta 5

Bunun yanında hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri de yapılmış durumda. Tüm bunların dışında iOS 11 Beta 5 sürümüyle beraber daha ne gibi yeniliklerin ortaya çıkacağını ise yakın zamanda göreceğiz. Henüz herkese açık sürüm bile yayında değil.

Huawei P50 Pro 4G Teknik Özellikleri Belirlendi
Android Telefonlarda Önbellek Temizliği Yapmak
Xiaomi Mi Mix 4 Gizli Selfie Kamerası İle Gelecek
Galaxy A52 Güvenlik Güncellemesini Hızlıca Aldı

Yorum Yapmayı Unutmayın :)