Galaxy Note 8 Çalışır Halde Görüntülendi

ibrahim KIZILIRMAK 07 Ağu 2017 Mobil 764  0

Samsung, yeni seri akıllı telefonlarının etkinlik hazırlıklarına başladı. Sadece 16 gün sonra tanıtımı yapılması beklenen yeni amiral gemisi modeli olan Note 8 akıllı telefonlarının bu kadar kısa bir zamanının kalmış olması, telefonlar hakkında yepyeni detayların ortaya çıkmasına neden olmaya başladı. Henüz çok kısa bir süre öncesine kadar telefonların içerisinde kullanılacak olan piller hakkında yeni paylaşımlar yapılmıştı. Telefonların pillerinin kapasitesi ve görsellerinin paylaşıldığı bilgilerden sonra bu kez ise Galaxy Note 8 modelinin çalışır halde görüntüleri yayınlandı. Galaxy Note 8 modeline ait olduğu iddia edilen görsellerle beraber Samsung’un ne kadar iddialı bir model sunacağını da görmüş olduk.

Galaxy Note 8 Çok Daha İddialı Bir Model Olacak

Görsellere bakacak olursak Galaxy Note 8 modelinin tam orta kısmında sanal bir menü tuşu bulunmakta. Ön ekranda, ekran bütünlüğünü bozan başka hiçbir detay yok. Yine kavisli ekran kullanıldığı görülen akıllı telefonların parmak izi sistemleri içinde ekrana entegre herhangi bir sistem kullanmadığı görülüyor. Parmak izinin arka kısımda konumlandırılacağı üzerindeki iddiaları biraz daha güçlendiren Galaxy Note 8 canlı yayın görüntüleriyle beraber çift arka kamera kullanımı yaptığı ve kameraların hemen yanında bir de parmak izi sensörü alanı bulunduğu görülen telefonların, tasarım açısından oldukça başarılı modeller olduğunu değerlendirebiliriz.

Galaxy Note 8

Sadece Galaxy Note 8 modelinin canlı görüntülerinin paylaşılması değil, bunun yanında yeni akıllı kalemlerin paylaşımlarının da bir hayli ses getirdiğini belirtelim. Akıllı kalem kısmında da eski serilere benzer bir tasarım kullanıldığı görülmüş olsa da kalemlerin üzerinde bazı ekstra butonların yer aldığını da görebiliyoruz. Hem arka hem de ön kısımda daha önce olan serinin akıllı kalemleri yerleşiminde de daha iyi çözümler sunacağını düşünüyoruz.

Galaxy Note 8

Tüm bu detayları düşündüğümüz zaman yeni akıllı telefonların Note 7 modelinin daha da üzerinde bir teknolojiye sahip olacağını ve tasarım kısmında da beklentilerin bile çok daha üzerinde bir başarı elde edileceğini düşünüyoruz. Bakalım yeni modelin tanıtımından sonra daha nasıl yeni teknolojiler kullanıcılara sunulacak?

Realme V15 5G Modeli İçin Yeni Yazılım Güncellemesi Çıktı
Galaxy A52 İncelemesi
Huawei P30 Pro Güncelleme Aldı
Telefonun Kamerasının Farklı Yeteneklerini de Sergileyen 5 Üretken Yazılım

Yorum Yapmayı Unutmayın :)